Пт, 29-03-2024, 10:56

23:19
"Металург" Д - "Карпати" - 1:1

Донецький "Металург" та львівські "Карпати" зіграли у результативну нічию на "Оболонь Арені".

Зазначимо, що підопічні Володимира П'ятенка із 62 хвилини грали у меншості.

Загалом для "Металурга" у цьому матчі все розпочиналося добре. Донеччани забили гол вже на другій хвилині та віддали ініціативу "Карпатам", зосередившись на контратаках. "Зелено-білі" шукали різні шляхи до воріт Паньківа, але пройти захист суперника було не так легко. Відзначимо, що впродовж матчу Карноза виконав кілька штрафних ударів, але досягти мети йому не вдалося.

У другому таймі суддя вилучив із поля Пляцікаса, що майже відразу позначилося на розстановці сил. "Карпати" через 5 хвилин зрівняли рахунок та, упіймавши кураж, намагалися забити ще один гол.

Завершальні хвилини матчу були дуже напружені, але врешті-решт все так і завершилося нічиєю 1:1. Додамо, що "Металург" можна привітати із тим, що вони зуміли у меншості не програти.

Склади команд

"Карпати": 23.Мисак, 94.Мірошніченко, 5.Гітченко, 32.Пластун, 8.Костевич, 92.Чучуа, 48.Кльоц, 10.Карноза, 9.Кожанов, 14.Сергійчук, 35.Швед.
запасні: 1.Підківка, 26.Новотрясов, 16.Худоб'як, 86.Кравець, 76.Гуцуляк, 27.Страшкевич, 73.Завійський.

"Металург": 79.Паньків, 22.Пляцікас, 4.Чечер (к), 5.Путівцев, 37.Габріель, 13.Макрідіс, 8.Нельсон, 14.Александре, 9.Лазіч, 7.Морозюк, 10.Мораєс .
запасні: 12.Бандура, 44.Прийма, 23.Насонов, 18.Нойок, 19.Овсепян, 17.Поступаленко, 20.Федотов.

Голи:  Морозюк 2, Пластун 66

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4933 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Карпати - 1:1