Чт, 25-04-2024, 05:04

19:13
"Металург" Д - "Арсенал" - 2:0. ВІДЕО

Донецький "Металург" не без допомоги арбітра здобув впевнену перемогу у матчі з "Арсеналом".

Матч, який розпочався практично без моментів, вмить кардинально змінився на 16 хвилині. Саме тоді арбітр матчу Труханов Костянтин поставив перше пенальті у ворота киян, яке вдало реалізував Мораєс. Минуло всього 12 хвилин як арбітр знову втрутився у гру - ще одне пенальті - 2:0! Але це ще не все. Шоковані кияни не встигли й отямитись, як залишились у меншості. Богданов одразу після другого пропущеного за якусь хвилину отримав два попередження - одне за фол, інше - за розмови.

В другому таймі гостей спіткала ще одна біда - травму отримав Кубік, а оскільки кияни використали всі заміни, то довелося догравати мат удев'ятьох. От такими зусиллями сьогодні реабілітувався "Металург", який кілька днів тому поступилась у кваліфікації ЛЄ скромному "Кукесу".

"Металург" Д - "Арсенал" - 2:0

Голи: Мораєс, 16, 28 (обидва з пен.)

"Металург" Д: Паньків, Морозюк, Барановський, Прийма, Насонов, Макрідіс, Мкртчян, Нельсон (Дегтярьов, 68), Лазіч (Голайдо, 46), Алешандре, Мораєс (Даніель, 78)

"Арсенал": Боровик, Лампі, Петров, Рафаель Сантос, Романчук, Старгородський (Вечурко, 60), Богданов, Аржанов, Шацьких, Герасим'юк (Кубік, 46), Кравець (Бушман, 62)

Попередження: Морозюк - Богданов, Рафаель Сантос, Аржанов, Бушман

Вилучення: Богданов, 30

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4845 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - Арсенал - 2:0. ВІДЕО