Чт, 25-04-2024, 17:27

20:55
"Металург" Д - 1:0. ВІДЕО

Четвертий тур Прем'єр-ліги завершився зустріччю учасників Ліги Європи в Одесі.

Перемогу святкувала комана Романа Григорчука. Єдиний гол у матчі на 40 хвилині забив Олексій Антонов, який дев'ятьма хвилинами раніше замінив Рінара Валєєва. В другому таймі гості більше володіли м'ячем, однак з їхніми одноманітними атаками доволі легко розбиралися захисники "моряків", а коли до ударів по воротах все таки доходило, надійно грав Безотосний. Самі ж господарі могли забивати ще. Антонов раз-по-раз організовував небезпечні вилазки до воріт Бандури, одна з яких завершилвася його ударом і добиванням Прийомова в перекладину.

В підсумку "Чорноморець" зумів втримати перевагу в рахунку і нарешті здобув першу перемогу в чемпіонаті.

"Чорноморець" - "Металург" Д - 1:0

Гол: Антонов (40).

"Чорноморець": Безотосний, Зубейко, Бергер, Фонтанелло, Вангелі, К. Ковальчук, Гай (Бобко, 61), Прийомов, Валєєв (Антонов, 32), Рієра (Джа Джедже 58), Самодін.

"Металург" Д: Бандура, Морозюк (Насонов, 46), Чечер, Прийма, Польовий, Мкртчян, Макрідіс, Нельсон (Дегтярьов, 46), Лазіч, Голайдо (Соарес, 68), Мораес

Попередження: Прийомов, Вангелі, Зубейко - Мораес, Макрідіс, Польовий, Прийма

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41239 | Додав: adminA | Теги: Металург Д - 1:0. ВІДЕО

Ярославський запевняє, що не байдужий до того, що відбувається в українському футболі
Гру з Нідерландами судитиме "друг" збірної України
Президент "Зорі" вважає, що Суркіс не потрібен українському футболу
Рятувати потопаючий "Севастополь" буде Ангел з Болгарії
ЗМІ: "Золотий м'яч" кращого тренера року отримає Вісенте дель Боске
Кварцяний вибачився за різкі висловлювання, але від рішення піти у відставку не відмовляється
Міланський "Інтер" розгромив корейський "Соннам Ільва" і вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу
Луческу хоче зіграти із "Зенітом"
"Локомотив" винен за Алієва 4 млн євро"- Суркіс
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ