Чт, 28-03-2024, 13:48

19:10
"Металіст" - "Волинь" - 4:0. ВІДЕО

Луцька "Волинь" у принциповому поєдинку зазнала розгромної поразки від харківського "Металіста".

Підопічні Мирона Маркевича, мабуть, провели свій найяскравіший матч у новому сезоні. Незважаючи на те, що харків'янам довелося діяти у меншості більше, ніж 45 хвилин, "Металіст” продемонстрував суперфутбол та потішив вболівальників 4 забитими голами. Відкрити рахунок у матчі вдалося на 27 хвилині. Девіч бездоганно виконав штрафний удар. За мить Соуза подвоїв перевагу господарів, пробивши прямо у нижній кут із стандарту. Після такого холодного душу гравці "Волині” не швидко оговталися, тож продовжували відбивати штурм "Металіста”.

Вже перед перервою глядачі стали свідками неприємної ситуації між Девічем та Сосою, коли аргентинець свідомо штовхнув форварда команди. Однак пізніше все налагодилося, хоч причини цієї суперечки так і залишилися невідомими.

У другому таймі господарі вже у меншості забили ще два голи, довівши рахунок до розгромного. Девіч оформив дубль, а жирну крапку у матчі поставив Бланко, який знову відзначився голом-красенем. Тож у підсумку цілком заслужена розгромна перемога господарів 4:0, яка просто декласувала гостів із Луцька.

"Металіст": 81. Дишленковіч, 13. Моледо, 30. Папа Гуйє, 20. Марсіо Азеведо, 8. Едмар, 7. Дієго Соуза, 15. Гомес А., 77. Ксьонз, 23. Бланко, 11. Соса, 33. Девіч
Запасні: 99. Шуховцев, 3. Вільягра, 4. Березовчук, 17. Пшеничних, 32. Краснопьоров, 25. Марлос, 9. Крістальдо

"Волинь": 78. Литовченко, 2. Леандро, 3. Сімінін, 6. Шиков, 14. Масло, 91. Парцванія, 8. Немчанінов, 10. Ерік Бікфалві, 11. Мемешев, 88. Скоба, 77. Шумахер
Запасні: 42. Неділько, 20. Задерецкій, 21. Матуку, 23. Шершун, 4. Приндета, 5. Карасюк, 9. Бабир

"Металіст" - "Волинь" - 4:0

Голи: 1:0 - Девіч (27), 2:0 - Соуза (29), 3:0 - Девіч (68), 4:0 - Бланко (90+3)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4978 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Волинь - 4:0. ВІДЕО

Склад учасників сьогоднішнього жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і 1/16 - Ліги Європи
Фергюсон: Не маю претензій до команди
Лео Бенхакер: Англійські гранди - акули футболу