Пт, 29-03-2024, 03:11

22:52
"Металіст" - "Волинь" - 3:3

Харківський "Металіст" у супернапруженому поєдинку проти луцької "Волині" зумів на останніх хвилинах врятувати нічию.

Глядачі на стадіоні побачили два абсолютно різні тайми. У першій половині матчу команди продемонстрували футбол, який більше нагадував окопну війну. Моментів майже не було, а швидкість у поєдинку нагадувала матч другої ліги. Втім це не завадило Кобахідзе на 40 хвилині відкрити рахунок. Цікаво, що "хрестоносці", які до цього майже нічого не створили, зуміли організувати це взяття воріт практично з нічого.

Після перерви господарі активізувалися попереду та побігли вперед повертати рівновагу. Як показала практика, харків’яни впродовж наступних 45 хвилин тричі відновлювали паритет у поєдинку. Востаннє це сталося вже у компенсований час, після того, як "Волинь" на 89 хвилині у черговий раз повела у рахунку. Загалом команди забили по три голи. Зазначимо, що Бікфалві та Прийомов оформили дубль, що у випадку із гравцем "Волині" дозволило Еріку повернутися у гонку бомбардирів УПЛ.

Підсумкова нічия дозволила командам набрати по одному очку та продовжила неприємну традицію лучан, які ніяк не можуть здобути виїзну перемогу над "Металістом".

Голи: 0:1 Кобахідзе (40'), 1:1 Прийомов (73'), 1:2 Бікфалві (77'), 2:2 Прийомов (87'), 2:3 Бікфалві (89'), 3:3 Бєсєдін (90+3')

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41075 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Волинь - 3:3

Худоб'яку соромно закінчувати Лігу Європи без жодної перемоги "Карпат"
Едіна Джеко вже хоче "Ліверпуль"
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
УПЛ, 19-й тур: луцька "Волинь" вже у зоні єврокубків
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна істотно скоротила відрив від Росії та Португалії
Дивитися онлайн відео програми "Інший футбол" каналу ICTV за 19.12.2010
ВІДЕО онлайн фіналу Клубного чемпіонату світу з футболу 2010 ТП Мазембе (ДР Конго) - Інтер (Італія)
"Ювентус" - "Лаціо" - 2:1. ВІДЕО
Новим наставником "Севастополя", ймовірно, стане екс-тренер "Зеніта"
Куценко: Керівництво "Кривбаса" поставило перед нами високу планку