Чт, 28-03-2024, 19:03

17:08
"Металіст" - "Таврія" - 5:0. ВІДЕО

В 17-турі УПЛ підопічні Мирона Маркевича здобули найбільшу перемогу в чемпіонаті, пишуть http://nowyny.eu/.

"Таврія", яка перед матчем проти "Металіста" зіткнулася з відчутними кадровими втратами, провела найгірший поєдинок в сезоні. Зокрема не змогли допомогти команді ключові виконавці основи Калініченко та Шиндер, не пішла гра в ще одного лідера кримчан Сергія Назаренка.

В такій ситуації гості спромоглися чинити опір тільки в першій половині матчу, хоча і пропустили непотрібний гол від Бланко. Але інтрига після свистка на перерву все ж зберігалась, адже "жовто-сині" в будь-який момент могли припуститись помилки та отримати м'яч у власні ворота.

У другому ж таймі кримська команда посипалася під тиском латиноамериканських легіонерів "Металіста", які в цій 45-хвилинці каменя на камені не залишили від команди суперника. Тайсон, Бланко, Марлос та Крістальдо стали найкращими гравцями матчу, а "Металіст" феєричною перемогою завершив свої домашні виступи в цьому році.

5:0 - найбільший розгром "Таврії" в поточному чемпіонаті. Команда Лужного в цьому сезоні не виправдовує покладених на неї сподівань. Сімферопольці, які повинні були боротися за зону єврокубків, розташовуються між невдахами першості, до всього цього додаються ще й постійні внутрішні конфлікти між футболістами та керівництвом клубу.

Щодо "Металіста", то команда Маркевича перед зимовою відпусткою перебуває на підйомі. Харків'яни, які з першої сходинки в групі вийшли в плей-офф Ліги Європи, на четвертому місці УПЛ продовжують вести боротьбу за срібні медалі "вишки".

"Металіст" - "Таврія" - 5:0

Гол: Бланко (21), Тайсон (61), Крістальдо (65), Бланко (80), Марлос (91)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4964 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Таврія - 5:0. ВІДЕО