Пт, 19-04-2024, 10:22

22:23
"Металіст" - "Шахтар" - 2:2

Сьогодні, 7 березня, на "Арені Львів" у рамках 16 туру УПЛ "Металіст" внічию зіграв із "Шахтарем".

"Шахтар" довго не розігрувався і одразу ж після стартового свистка створив гольовий момент. Виручив Погорілий, який згодом ще кілька разів витягував м’яч з кутів воріт. Загалом нічого незвичного в матчі не відбувалось – "Шахтар" набагато більше часу проводив з м’ячем, а "Металіст" масовано захищався. Харків’яни оборонялись дуже низько і сідали майже всім складом у свій штрафний майданчик.

Звісно, це створювало складнощі для "гірників", проте вони регулярно організовували небезпеку біля воріт Погорілого. Два прекрасні моменти мав Луїс Адріано: ударом через себе бісіклетою бразилець відправив м’яч у стійку, а через кілька хвилин на виконання пробивав у дальній кут воріт, проте кількох сантиметрів не вистачило, аби забити гол.

Суперактивним був Ілсінью. Спершу він прорвався у карну зону і перекинув голкіпера, але Іщенко виніс м’яч з порожніх воріт. Але у доданий час до першого тайму Ілсінью прорвався у штрафний майданчик і нарвався на підніжку від Рижука. Арбітр вирішив запалити червоне світло перед захисником "Металіста". Удар з 11-ти метрів впевнено виконав Срна.

В другому таймі гра продовжилась за сценарієм першої половини гри. "Металіст" був змушений ще більше зосередитись на обороні. "Гірники" мали силу силенну моментів, але реалізувати їх не вдавалось. Вийти вперед гостям дозволив вихід Гладкого. Олександр незадовго після виходу на заміну віддав чудовий асист на Адріано, який безперешкодно з лінії воротарської зони в дотик переправив м’яч у сітку.

Наприкінці тайму стався скандальний епізод. Фернанду, як косою зніс у власній карній зоні Довгого, але арбітр вирішив показати гравцю "Металіста" "гірчичник" за симуляцію.

На цьому здавалось доля результату визначена. Але вже у доданий час харків’яни заробили право на штрафний удар. Бобко виконав навісну передачу, Прийомов майстерно головою переправив м’яч у сітку.

Шанси "Шахтаря" на чемпіонство тануть як сніг навесні. А "Металісту" можна поаплодувати за те, що вони не здались до останньої секунди і вирвали нічийний результат.

Стартові склади

"Металіст": 23. Погорілий, 2. Довгий, 9. Бобко, 15. Рижук, 19. Селін, 30. Булят, 3. Іщенко, 5. Ковальчук, 10. Каядо, 80. Прийомов, 21. Бесєдін
Запасні: 1. Сидоренко, 54. Ковтун, 45. Осман, 43. Ткачук, 53. Сизий, 47. Бойчук, 86. Барилко В.

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 13. Шевчук, 6. Степаненко, 17. Фернанду, 77. Ілсінью, 8. Фред, 20. Коста, 28. Тайсон, 9. Адріано
Запасні: 32. Каніболоцький А., 4. Воловик, 74. Коваленко, 11. Марлос, 7. Веллінгтон Нем, 89. Дентінью, 21. Гладкий

Голи: Довгий,17; Прийомов,93 - Срна,45+4; Луїс Адріано,72

Вилучення: Рижук,45+3

Категорія: Навколо футбольні новини | Переглядів: 4987 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Шахтар - 2:2

Юрій Сьомін найближчим часом збирається до Англії
Свій перший матч у новому році "Динамо" зіграє проти "Маккабі"?
Відеоогляд 17 туру Англійської Прем'єр-ліги. Матчі суботи. ВІДЕОзвіт
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Рамос: Не здивований такою грою "Вільяреалу"
Чигринський: При морозній погоді ми з "Брагою" будемо в однакових умовах