Чт, 25-04-2024, 16:37

17:25
"Металіст" - "Русенборг" - 3:1. ВІДЕО

Харківський "Металіст" у рамках 4 туру групового етапу Ліги Європи здобув перемогу над норвезьким "Русенборгом".

Харків'яни перші з-поміж українських команд забезпечили собі вихід у наступний раунд єврокубкових змагань. Зі стартових хвилин поєдинку було помітно, що господарі поля контролюють гру та намагаються нав'язати супернику свій футбол. Хоча "Русенборг” сильно й не опирався, відбиваючи одну за одною атаки суперника. На 4 хвилині зустрічі Тайсон забиває шедевральний гол, який можна переглядати незліченну кількість разів.

Все йшло за планом команди Мирона Маркевича, проте перед перервою гостям все ж вдалося засмутити харків'ян. Гол у роздягальню забив Дочкал.

У другій половині зустрічі "Металіст” підтвердив статус фаворита поєдинку. Команда багато атакувала і забила ще два голи, які дозволили набрати три очки та гарантувати собі комфортне перебування у групі. Тепер залишається лише одне питання, чи зможе "Металіст” вийти у плей-офф із першого місця квартету K?

Металіст: 81. Дишлєнковіч, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 15. Фінінью, 30. Папа Гуйє, 8. Едмар, 19. Торрес, 7. Тайсон, 10. Шав'єр, 25. Марлос, 21. Крістальдо

Запасні: 29. Горяїнов, 22. Обрадовіч, 17. Пшеничних, 13. Шарпар, 23. Бланко, 82. Ребенок, 86. ВілліанРусенборг: 12. Лунд Хансен, 2. Місяць К.Г., 3. Дорсін, 4. Регініуссен, 24. Страндберг, 7. Ісса М-А., 8. Дочкал, 20. Сельнес, 22. Свенссон Й., 11. Іверсен, 28. ХольмЗапасні: 1. Ерлунд, 5. Вернер Реннінг, 14. Хойланд, 42. Діскеруд, 9. Пріца

"Металіст" - "Русенборг" - 3:1

Голи: Тайсон 4, Дочкал 42, Клейтон 70, Торрес 93

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 41048 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Русенборг - 3:1. ВІДЕО

Симоненко: Керівництво поставило завдання потрапити в єврокубки
УПЛ, 19-й тур: луцька "Волинь" вже у зоні єврокубків