Пт, 29-03-2024, 13:44

20:23
"Металіст" - "Металург" Д - 3:2. ВІДЕО

Харківський "Металіст" ледь не втратив очки у драматичному матчі з донецьким "Металургом".

Для команди Мирона Маркевича початок матчу вийшов напруженим та неочікуваним, адже гості активно пресингували харків'ян та перекривали усі вільні зони. Тривало так пів першого тайму, поки "Металіст” врешті-решт не відновив рівновагу у зустрічі. Більше того, господарі зуміли забити гол у роздягальню, що дуже засмутило Юрія Максимова та його команду.

Після відпочинку "жовті” зібралися і провели ще дві результативні атаки, забезпечивши собі на 68 хвилині матчу перевагу у 3 м'ячі. Проте згодом "Металіст” ледь не поплатився за свою розслабленість під завісу протистояння. Адже дубль у виконанні Мораєса заставив піднятися на ноги стадіон та переживати ці останні хвилини разом із Мироном Маркевичем, який вже не знаходив собі місця поблизу бокової лінії поля.

Господарі зітхнули з полегшенням лише після фінального свистка арбітра, який у підсумку зафіксував невпевнену перемогу харків'ян з рахунком 3:2. Невідомо як все завершилося б, якщо "металургам” дали б ще кілька хвилин. Адже було помітно, що гості боролися до останнього, і їм не вистачило зовсім трошки, щоб здобути цю бажану нічию.

"Металіст": 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 15. Фінінью, 30. Папа Гуйє, 4. Березовчук, 8. Едмар, 11. Соса, 10. Шав'єр, 25. Марлос, 33. Девіч, 50. Жажа

Запасні: 35. Шуст, 6. Торсільєрі, 5. Шелаєв, 23. Бланко, 32. Краснопьоров, 21. Крістальдо, 86. Вілліан

"Металург" Д: 1. Паньків, 14. Воловик, 4. Чечер, 5. Польовий, 7. Морозюк, 8. Нельсон, 11. Даніло, 13. Макрідіс, 18. Дімітров, 15. Траоре, 21. Ебесіліо

Запасні: 12. Бандура, 2. Барановський, 9. Лазіч, 84. Голайдо, 10. Казарян, 42. Леонардо, 91. Жуніор Мораєш

"Металіст" - "Металург" Д - 3:2

Голи: Марлос 45, Морозюк 61 (аг), Девіч 68 - Мораєс 79, 89

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4979 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Металург Д - 3:2. ВІДЕО