Чт, 25-04-2024, 00:20

22:18
"Металіст" - "Металург" Д - 1:0

Сьогодні, 4 квітня, у рамках 18 туру УПЛ "Металіст" приймав донецький "Металург".

Цікавий матч подарували команди шістьом тисячам вболівальників, які завітали після тривалої перерви на ОСК "Металіст".

З перших хвилин гості притисли "Металіст" до воріт і складалось враження, що господарі зроблять ставку лише на контратаки. Проте, не зумівши забити швидкий гол, донеччани ослабили тиск на ворота суперника і на полі встановився паритет у володінні м'ячем. Час від часу виникали моменти біля обох воріт, проте Мораєс, який перебуває не в найкращій формі, і Морозюк не змогли відкрити рахунок, маючи хороші нагоди. У "Металіста" справи в атаці були дещо гіршими. Швидкі фланги, де діяли Болбат і Бобко, постійно загострювали ситуацію біля чужих воріт, але вийти на удар нікому так і не вдавалось.

По перерві гравці "Металіста" ніби призвичаїлись одне до одного і, схоже, весь перший тайм було витрачено на налагодження взаєморозуміння. Донеччани змушені були сісти на свою половину і чекати шансу на контратаку, якого вони так і не дочекались до фінального свистка.

Господарі зусиллями все того ж Болбата організували декілька гольових моментів, але гол прийшов тільки після виходу на поле Сергія Назаренка. Ветеран опинився першим на підбиранні після розіграшу кутового і з другої спроби відправив м'яч у сітку. Таким чином у своєму дебютному за "Металіст" матчі Назаренко приніс перемогу новій команді і забив свій 100-й гол, увійшовши в символічний клуб Блохіна.

Попри переможний гол, все ж гравцем матчу став Сергій Болбат, який після тривалого "страйку" продемонстрував гру високого рівня і став лідером атак команди.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4890 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Металург Д - 1:0