Пт, 19-04-2024, 18:37

23:47
"Металіст" - "Легія" - 0:1

Польська "Легія" здобуває третю поспіль перемогу із мінімальним рахунком у групового етапі Ліги Європи.

Підопічні Ігоря Рахаєва знову програли, відтак продовжують перебувати на останній сходинці у групі L. "Металіст" за 90 хвилин так і не зумів пробити оборону "Легії", яка сьогодні зіграла максимально прагматично та забила єдиний гол у протистоянні.

З перших хвилин поєдинку було зрозуміло, що поляки намагаються захопити ініціативу. Крім цього їхні вболівальники створили хорошу, майже домашню, атмосферу на стадіоні "Динамо". На 29 хвилині матчу Дуда забиває гол, який у підсумку й став вирішальним.

Але відзначимо, що рахунок у матчі міг би бути іншим, якби суперники реалізували свої 100 відсоткові нагоди, коли пробивали пенальті. У складі гостей "відзначився" Врдоляк, а у "Металісті" свій шанс змарнував Жажа. До речі, харківський бразилець провів не найкращий матч, не запам’ятавшись активними діями на полі та гострими моментами.

У підсумку дуель завершилася із рахунком 0:1, завдяки якій поляки вивозять із Києва три очки. "Металіст" тепер повинен все добре проаналізувати та зробити висновки, адже з такою грою нічого робити у єврокубках.

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Торсільєрі, Юссуф, Пшеничних, Краснопьоров, Торрес, Едмар, Болбат, Жажа, Гоменюк

Запас: Дишлєнковіч, Березовчук, Кулаков, Ткачук, Радченко, Кобін, Ребенок

"Легія": Куцяк, Йодловєц, Гільєрме, Дуда, Астіц, Кухарчік, Косєцкі, Вдроляк, Речнічак, Броз, Са

Запас: Ялоха, Левчук, Вієтеска, Сагановскі, Швох, Пінто, Калінковскі

Гол: Дуда 29

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4938 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Легія - 0:1