Чт, 28-03-2024, 19:04

11:21
"Металіст" - "Говерла" - 1:0. ВІДЕО

Харківський "Металіст" здобуває мінімальну перемогу над ужгородською "Говерлою" у заключному поєдинку 21 туру чемпіонату України з футболу.

Команда Олександра Севідова була близькою до успіху, проте не вистачило зовсім трошки, щоб у підсумку вивезти із Харкова хоча б нічию.

З перших хвилин поєдинку було помітно, що господарі поля діють більш гостро та небезпечно, проте до гольових моментів справа майже не доходила. "Говерла” спокійно діяла у захисті, намагаючись підловити "Металіст” на контратаці, але такої нагоди ніяк не випадало.

Другу половину зустрічі команда Мирона Маркевича розпочала ще більш агресивно, намагаючись швидко забити гол вже у дебюті тайму, проте оборона "Говерли” продовжувала діяти безпомилково. Згодом ужгородці змогли дещо вирівняти гру, проте цього було замало, щоб пробити ворота Горяїнова.

На 69 хвилині поєдинку Шав'єр забив зі штрафного єдиний гол у матчі, який приніс харків'янам таку бажану перемогу. Варто зазначити, що м'яч перетнув лінію воріт не без допомоги голкіпера "Говерли”, якому не вдалося правильно поставити руки, щоб відбити потужний постріл бразильця.

У підсумку "Металіст” здобув перемогу, завдяки якій піднявся на другу сходинку у турнірній таблиці, обігнавши "Динамо” та "Дніпро”.

"Металіст": 29. Горяїнов, 3. Вільягра, 20. Марсіо Азеведо, 30. Папа Гуйє, 17. Пшеничних, 19. Торрес, 23. Бланко, 32. Краснопьоров, 25. Марлос, 33. Девіч, 50. Жажа

Запасні: 35. Шуст, 6. Торсільєрі, 5. Шелаєв, 8. Едмар, 21. Крістальдо, 86. Вілліан

"Говерла": 33. Бабенко Д., 2. Допілка, 3. Щедраков, 21. Рніч, 34. Малішіч, 88. Фельето, 7. Райчевіч, 8. Петров К., 11. Печонкін, 15. Трухін, 10. Лисенко

Запасні: 1. Надь, 13. Єлісєєв Є., Чурко, 9. Міщенко О., 22. Едігарян Ар-р, 76. Ле Таллек

"Металіст" - "Говерла" - 1:0

Гол: Шав'єр 69

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41074 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Говерла - 1:0. ВІДЕО