Чт, 25-04-2024, 16:20

14:30
Ліга чемпіонів: "Динамо" Київ - "Гент"

Кияни дуже обережно почали гру, в якій одним з головних їхніх завдань було не пропустити. Зачекавши певний час, поки згасне стартове хвилювання, вони поступово почали тиснути суперника - переважно через фланги. Зокрема, на правому краї активно діяв Даніло Сілва, чиї передачі до дальньої штанги щоразу застигали оборонців "Гента" зненацька.

У ході саме такої атаки наприкінці першої третини тайму Андрій Шевченко ефектно прийняв м'яч на груди, скинув його собі під удар, але пробив трохи вище поперечини. Потім на фланговий навіс не встиг Андрій Ярмоленко. Однак на 19-й хвилині лівий вінгер "Динамо" виправився, відкривши рахунок. Правда, до цього не обійшлося без помилки кіпера гостей Бояна Йоргачевича.

Перериваючи передачу в карний майданчик, він у боротьбі з Денисом Гармашем випустив м'яч, який одразу став здобиччю Ярмоленка. Андрій змістився на оперативний простір та ударом з лінії штрафної вразив ворота - 1:0. Ще через десять хвилин повинен був забивати Даніло Сілва, який виграв верхову боротьбу після подачі кутового Романом Єрьоменком. Але удар бразильця з близької відстані прийшовся прямо у воротаря.

Що стосується бельгійців, то вони до перерви створили лише два напівмоменти. В одному з них м'яч побував у сітці господарів, - але після порушення правил і свистка, а в іншому Денис Бойко своєчасним виходом з воріт нейтралізував вихід Лея Мбая. Другу половину "Динамо" почало двома проходами Ярмоленка лівим краєм, чиї передачу на ближню та дальню стійки зобов'язаний був замикати Шевченко. Та капітану знову не пощастило - м'яч вперто здіймався над поперечиною.

Потім гра надовго перейшла у середину поля, звідки суперники по черзі намагалися організувати гострі вилазки. Цю хитку рівновагу порушили врешті-решт господарі, котрі бажали вести гру подалі від володінь Бойка. У свою чергу їхнім широкоформатним атакам бракувало свіжості.

І все-таки кількість переросла в якість на 80-й хвилині, коли Гармаш вивів Шевченка віч-на-віч із Йоргачевичем, і найкращий бомбардир "Динамо" провів свій четвертий гол у четвертій поспіль грі нового сезону. А вже у компенсований час Шева вивів один на один із кіпером Романа Зозулю, який вийшов на заміну, а форвард молодіжної збірної України встановив остаточний рахунок - 3:0.

Таким чином, здобувши перемогу з більш ніж комфортним для себе рахунком, динамівці можуть спокійно готуватися до візиту в Гент.

"Динамо" готується до "Шерифа" на тренажерах
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО