Чт, 25-04-2024, 20:14

19:24
"Кукес" - "Металург" (Д) - 2:0

Донецький "Металург" несподівано програв у першому поєдинку цьогорічного розіграшу Ліги Європи.

Суперником підопічних Юрія Максимова виступив непримітний клуб з Албанії - "Кукес", який зумів забити аж два голи у ворота донецької команди.

Вже на початку зустрічі "Металург" пропустив швидкий гол, після якого так і не зміг повернутися до норми. Донеччани багато атакували і намагалися відновити перевагу, щоб згодом й самим вийти вперед, але все складалося не на користь команди Юрія Максимова. На 67 хвилині матчу гості залишилися у меншості, що значно ускладнило становище "металургів".

Після цього донеччанам необхідно було більше думати про захист, але і з цією місією українська команда не впоралася. У кінці поєдинку "Металург" пропустив ще один гол, що у підсумку дозволило албанцям відсвяткувати впевнену перемогу 2:0. Тепер команді Максимова доведеться добре попотіти, щоб пройти у наступний раунд змагання, адже ситуація, в якій опинилася донецька команда, насправді дуже складна.

1. Матч розпочався!

6. Отакої! "Металург" пропускає від "Кукеса" вже на 6-ій хвилині. За албанців відзначився аргентинський захисник Малакарне.

40. Лазіч отримав жовту картку.

46. Розпочався другий тайм.

56. Мораєс сильно пробив з далекої відстані, м'яч влучив у зовнішній бік сітки воріт.

67. Металург залишається у меншості. Червона для Морозюка.

75. Дегтярєв пробиває по воротах з близької відстані, але влучає у стійку!

84. Малота забиває гол!

90+4. Кінець матчу. Тепер у Донецьку буде спекотно.

Склади команд:

"Кукес": 1.Халілі, 22.Печіні, 5.Брахья, 24.Малота, 13.Халачі (к), 17.Малакарне, 14.Алмуча, 21.Карабеці, 7.Прогні, 20.Ходжа, 9. Поповіч.
Запасні: 12.Кочі, 10.Малінді, 8.Манука, 19.Алікай, 4.Ліля, 11.Мзіу, 18.Бютючі.

"Металург": 79.Паньків, 7.Морозюк, 4.Чечер (к), 5.Польовий, 6.Мкртчян, 13.Макрідіс, 18.Дімітров, 9.Лазіч, 11.Даніло, 24.О'Ді, 10. Мораєс.
Запасні: 12.Бандура, 44.Прийма, 23.Насонов, 84.Голайдо, 14.Александре, 8.Нельсон, 77.Дегтярєв.

Гол: Малакарне 6, Малота 84

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4959 | Додав: adminA | Теги: Кукес - Металург (Д) - 2:0

Павлов у "Ворсклі" ще на п'ять років
Вісенте дель Боске прокоментував сутичку Рамоса та Пуйоля
Лівога захисника "Карпат" Ігоря Ощипка вдало прооперували у Мюнхені
Анчелотті:Модріч - хороший гравець, але нам він не потрібен
Новим наставником "Севастополя", ймовірно, стане екс-тренер "Зеніта"
Чемпіонат Італії: "Наполі" - "Палермо" - 1:0. ВІДЕО
Сьомін сформував тренерський штаб
Луїш Фігу може стати тренером "Інтера". ВІДЕО
Сербський "Економац" розгромив львівський "Тайм" у першому поєдинку елітного раунду футзального кубка УЄФА. ВІДЕО