Чт, 25-04-2024, 01:13

23:39
Кубок України, 1/2 фіналу. "Дніпро" переграв "Зорю"

У першому матчі півфіналу Кубка України "Дніпро" у домашньому матчі переміг "Зорю" з рахунком 1:0.

Нещодавно команди зустрічались в рамках Чемпіонату України. Тоді глядачі мали змогу спостерігати відмінний за якістю матч із несподіваною розв`язкою. На останніх хвилинах перемогу здобув "Дніпро", внаслідок чого повернув собі третю сходинку УПЛ.

У Дніпропетровськ "Зоря" приїхала за реваншем. Вже з перших хвилин підопічні Вернидуба пішли в атаку, однак і погода, і оборона господарів завадили луганській команді відкрити рахунок у матчі. Самі ж дніпропетровці реалізували ледь не перший момент біля чужих воріт. Андерсон Піко вирішив виконати штрафний прямим ударом по воротах Шевченка. Голкіпер з самим постіром впорався, але добивання Зозулі вивело команду Маркевича вперед.

Після забитого голу "Дніпро" відвів гру від своїх воріт і почав регулярно загрожувати "рамці" суперника дальніми ударами. Гармату розряджали Ротань, Федецький, Шахов, Лучкевич, проте жоден з них так і не зумів переграти Шевченка і вдруге відправити м`яч у сітку воріт "Зорі". Десять разів футболісти "Дніпра" пробивали по воротах, і лиш раз досягли успіху. Наприкінці матчу навіть перекладина рятувала гостей від пропущеного голу.

Суперечливий епізод стався на 43 хвилині, коли суддя призначив пенальті у ворота господарів, вважаючи, що Чигринський порушував правила проти Ліпартії. Але "Зоря" не змогла скористатись шансом - капітан Каменюка 11-метровий не реалізував.

За 15 хвилин до кінця матчу другу жовту картку отримав Любеновіч, після чого "Зоря" взагалі забула про атаку, і всіма силами намагалась втримати мінімальний рахунок перед матчем-відповіддю.

Кубок України, 1/2 фіналу. Перший матч.

"Дніпро" - "Зоря" - 1:0

Голи: Зозуля, 17

Нереалізований пенальті: Каменюка, 43

Вилучення: Любеновіч, 74

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 41071 | Додав: adminA | Теги: 1/2 фіналу. Дніпро переграв Зорю, Кубок України