Пт, 29-03-2024, 13:33

00:49
Кубок Іспанії: Коноплянка голом допоміг "Севільї" здобути нічию із "Сельтою" та пробитись до фіналу. ВІДЕО

В другому матчі півфіналу Кубку Іспанії "Сельта" на "Балаїдосі" приймала "Севілью" українця Євгена Коноплянки.

Гра завершилась бойовою нічиєю 2:2. У складі "Сельти" дублем відзначився Аспас наприкінці першого та на початку другого таймів. Однак на 57 хвилині (за 2 хвилини після 2-го м'яча) Банега відквитав 1 гол. А трохи згодом було ще нереалізоване пенальті від Гвіддеті.

Відзначимо, що українець Євген Коноплянка з'явився на полі на 72 хвилині, і майже перед самим фінальним свистком зрівняв рахунок.

Крім того, наприкінці зустрічі "червоно-білі" залишились у меншості - своїх партнерів підвів Н'зонзі.

Нагадаємо, що перший поєдинок завершився розгромною перемогою "Севільї", відтак підопічні Унаї Емері заслужено проходять до фіналу Кубку Іспанії, де на них чекає "Барселона".

Іспанія. Кубок Іспанії. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

"Сельта" - "Севілья" - 2:2

Голи: Аспас, 35, 55 - Банега, 57, Коноплянка, 87

Нереалізоване пенальті: Гвідетті, 60 ("Сельта")

Вилучення: Н'зонзі, 90+3 ("Севілья")

"Сельта": Бланко, Гомес, Мальйо, Планас, Орельяна, Васс (Кастро, 65), Діас (Радоя, 69), Ернандес, Бонгонда, Аспас, Гвідетті (Хосеп Сеньє, 72).

"Севілья": Ріко, Колодзейчак, Рамі, Ескудеро, Каррісу (Крістофоро, 63), Банега (Коноплянка, 72), Іборра (Н'зонзі, 56), Крон-Делі, Вітоло, Коке, Гамейро

Попередження: Планас, 20, Банега, 30, Ріко, 59, Ернандес, 77, Гамейро, 87, Н'зонзі, 89

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4941 | Додав: adminA | Теги: Кубок Іспанії: Коноплянка голом доп

"Сантос" хоче взяти в оренду Андре, якого влітку дорого продав у "Динамо"
Каннаваро: Наше покоління було кращим