Пт, 29-03-2024, 08:31

14:23
"Кривбас" - "Таврія" - 0:3. ВІДЕО

Команда Семена Альтмана у виїзному поєдинку перемагає суперників з Кривого Рогу.

За грою "Кривбас" не заслужив на таку поразку сьогодні. Тим більше, що підопічні Максимова проводили поєдинок проти кримчан за домашніх трибун. Вирішальним фактором, який в підсумку позначився на результаті матчу стало вилучення в другому таймі захисника команди Лобжанідзе, після якого гості зуміли скористатися помилками суперника та встановити комфортний для себе рахунок.

А якщо говорити про гру, то сьогодні на стадіоні "Металург" вона була рівною. В якісь відрізки зустрічі гостріше діяли господарі, в якісь сімферопольці, однак шанси на успіх були в кожного з колективів.

Рахунок в протистоянні було відкрито вже на 19-й хвилині матчу: нападник гостей Фещук після навісу від Назаренка впритул розстріляв ворота Бойка. Та на цьому боротьба на полі не закінчилась і команда Максимова ще могла врятувати позитивний рахунок для себе. Особливо сподобався той футбол, який "Кривбас" демонстрував в другому таймі протистояння. Господарям вдесятьох періодично вдавалося створювати небезпечні моменти в карній зоні Даміра, однак, як виявилось пізніше, сербському воротареві "Таврії" сьогодні вдасться зберегти свої ворота "сухими".

Наприкінці гри долю поєдинку вирішив досвід ключових футболістів сімферопольського клубу. Дальнім ударом на 84-й хвилині подвоїв перевагу "Таврії" Марін Любічіч. Ще через три хвилини у гостей спрацьовує зв'язка Назаренко-Калініченко, і останній ефектним пострілом в дев'ятку воріт Бойка встановлює остаточний результат протистояння.

0:3 - підопічні Максимова в 2012-му досі йдуть без перемог. Команда продовжує своє "падіння" по дні турнірної таблиці. "Таврія" здобуває важливі три очки і переганяє київських "канонірів". Команда Альтмана з 37-ма пунктами йде п'ятою.

"Кривбас" - "Таврія" - 0:3

Голи: Фещук (19), Любічіч (86), Калініченко (89)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41088 | Додав: adminA | Теги: Кривбас - Таврія - 0:3. ВІДЕО