Чт, 28-03-2024, 17:37

16:25
"Кривбас" - "Металіст" - 1:1. ВІДЕО

З поновленням чемпіонату "Кривбас" неабияк дивує результатами.

Криворіжці зіграли внічию з "Динамо”, після чого перемогли "Зорю” та "Дніпро”. Щоправда, харків'яни весною в УПЛ узагалі перемогли всіх своїх суперників.

Однак підопічні Тарана свою безпрограшну серію продовжили, а от "Металіст" очки втратив. Тепер у харків'ян 46 набраних очок і вони на один пункт відстають від "Динамо".

Активніше розпочали гості, тільки от вони зовсім не знали, що робити із наднадійним захистом підопічних Тарана. Власне, серйозний збій цей захист дав хіба що на 56-й хвилині, коли Лисенко не встежив за Шав'єром, і той навіс зі штрафного від Азеведо втілив у гол. Так рахунок у матчі було зрівняно.

А відкрив лік голам Володимир Прийомов, який узагалі був найкращим на полі. На 15-й хвилині Дедечко промчав лівим флангом і пробивав з гострого кута. Гор'яїнов м'яча відбив, але на ногу Прийомову, який не вагався ні секунди - 1:0.

Загалом же нагоди вийти вперед були у кожної з команд, але в цих епізодах краще діяли захисники (це щодо атак на ворота "Кривбасу”), або гравці нападу пробивали неточно (це вже щодо атак на ворота "Металіста”)

Найкращу нагоду перемогти харків'яни втратили на останній хвилині, але захисники господарів сміливо кинулися під удари суперників. Після одного з цих ударів куля влучила у руку комусь із захисників "Кривбасу”, однак суддя вирішив, що пенальті там не було. Може й не було насправді, хоча... Словом, епізод дуже спірний.

Але загалом нічия, якщо брати до уваги саму гру, є цілком закономірним підсумком матчу.

"Кривбас” - "Металіст” - 1:1 (1:0)

Голи: Прийомов, 15 - Шав'єр, 56

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4950 | Додав: adminA | Теги: Кривбас - Металіст - 1:1. ВІДЕО

Ігнатьєв: "Динамо" та "Локомотив" - це небо і земля
Муту може перебратись у "Марсель"
Маркевич: Розцілував Мілевського після матчу
Запорізький "Металург" розійшовся миром з "Різеспором"
Президент київського "Динамо": якщо утрясемо дрібні моменти з Сьоміним, 24 грудня контракт буде підписано
Володимир Єзерський: "Зорі" потрібні досвідчені гравці