Чт, 25-04-2024, 03:14

22:14
"Копенгаген" - "Дніпро" - 2:0

Дніпропетровський "Дніпро" у рамках кваліфікації Ліги чемпіонів зіграв матч-відповідь проти данського "Копенгагена".

Підопічні Мирона Маркевчиа не зуміли продемонструвати гри високого рівня та пропустили два голи, що у підсумку не дозволило "дніпрянам" пробитися у плей-офф ЛЧ.

У першому таймі глядачі стали свідками рівної та обережної гри у виконані обох команд. “Дніпро” не поспішав йти вперед великими силами, а “Копенгаген” не форсував події, щоб не пропустити гол, який міг би кардинально змінити хід протистояння. Згодом господарі поля почали частіше навідуватися у штрафний Бойка та створювати гострі моменти. Відтак на 36 хвилині Денису довелося виймати перший м'яч із сітки. У складі “Копенгагена” відзначився Корнеліус.

У другому таймі дніпропетровці намагалися діяти більш активно, проте в атаці вони виглядали дуже беззубо. Варто зазначити, що підопічним Маркевича було дуже складно пройти захисні редути данців, щоб хоча б пробити у бік воріт.

Натомість “Копенгаген” знову скористався халатністю гравців “Дніпра” та забив другий гол. Ситуація для української команди значно ускладнилася, адже необхідно було забивати мінімум двічі. Але цього не сталося, і “Копенгаген” здобув закономірну перемогу, повністю перегравши та перебігавши “дніпрян”.

У підсумку протистояння завершилося безкомпромісною перемогою данців із рахунком 2:0, завдяки якій вони проходять у плей-офф. Натомість “Дніпро” тепер намагатиметься пробитися у груповий етап Ліги Європи.

Нагадаємо, що перший поєдинок між цими суперниками у Дніпропетровську завершився нічиєю 0:0.

"Копенгаген": Андерсен (В), Хеглі, Бенгтссон, Нільссон, М. Йоргенсен, Делані (К), Кадрі, Амарт'я, Н. Йоргенсен, Корнеліус, Аманкваа

"Дніпро": Бойко (В), Мазух, Польовий, Дуглас, Федецький, Канкава, Лео Матос, Бартуловіч, Політило, Коноплянка (К), Матеус

Голи: 1:0 - Корнеліус (36), 2:0 - Кадріі (53)

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 4983 | Додав: adminA | Теги: Копенгаген - Дніпро - 2:0

Президент "Зорі" вважає, що Суркіс не потрібен українському футболу
Матеуса представлять сьогодні
Після Коельо "Трабзонспор" поклав око на футболістів "Шахтаря"
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів
"Манчестер Юнайтед" - "Арсенал" - 1:0. ВІДЕОзвіт
Марко Амеліа: Роль запасного в "Мілані" - не для мене
Найкращим футболістом України став Євген Коноплянка, а найкращий тренер – Мирон Маркевич
Вісенте дель Боске прокоментував сутичку Рамоса та Пуйоля
Таблиця коефіцієнтів УЄФА: Україна істотно скоротила відрив від Росії та Португалії