Чт, 28-03-2024, 17:20

21:04
Коноплянка приносить перемогу над учасником єврокубків, "Шахтар" знову тріумфує

Підопічні Маркевича та Луческу здобули мінімальні перемоги над своїми суперниками. Про такі розваги повідомляє https://bloghouse.website/rozvahy.

"Дніпряни" виявилися сильнішими за бельгійський "Генк", і з рахунком 2:1 завершили гру. А "гірники" з рахунком 1:0 тріумфували над румунською командою "Віторул".

У дніпропетровців усе найцікавіше сталося на початку другого тайму, коли за 4 хвилини глядачі побачили аж три м’ячі. Спочатку захисник Дуглас відкрив рахунок, бельгійців за хвилину відновили status quo. А ще через дві Коноплянка встановив остаточний рахунок і може спокійно вивчати найпопулярніші професії у Євросоюзі з допомогою сайту https://bloghouse.website/.

Донеччанам вистачило лише одного голу для перемоги. І його на свій рахунок записав Факундо Феррейра. Нагадаємо, що сьогодні о 20:00 "гірники" зіграють ще один спаринг із швейцарським "Сьоном". Пряму трансляцію цього поєдинку дивіться у нас на сайті.

"Дніпро" - "Генк" - 2:1

Голи: Дуглас, 54, Коноплянка, 58 – Схейверс, 55

"Шахтар" - "Віторул" - 1:0

Гол: Феррейра, 14

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41041 | Додав: adminA | Теги: Шахтар знову тріумфує, Коноплянка приносить перемогу над у

Матеуса представлять сьогодні
Перше коло: Прикрий старт "Динамо" та інші матчі
Бєланов: "Золотий м’яч" отримає Хаві
Чигринський жалкує, що збірна України напряму потрапила на Євро-2012
Кубок України. "Динамо" у півфіналі зіграє з "Арсеналом", "Шахтар" з "Дніпром". ВІДЕО
"Манчестер Юнайтед" - "Арсенал" - 1:0. ВІДЕОзвіт
Володимир Єзерський: "Зорі" потрібні досвідчені гравці
"Металіст" зацікавився форвардом польського "Лєха"
Фатіх Терім може очолити київське "Динамо"
Каннаваро: Наше покоління було кращим