Чт, 28-03-2024, 15:22

19:37
Кияни виходять на перше місце. "Дніпро" - "Динамо" - 0:3. ФОТО. ВІДЕО

У рамках 11 туру чемпіонату України віце-чемпіон був розбитий гостями зі столиці.

Центральний матч туру, може стати центральним матчем першого кола. "Дніпряни" в разі перемоги мали шанс вийти у одноосібні лідери, а кияни могли наздогнати і на один бал випередити віце-чемпіона.

Матч почався на високих швидкостях на зустрічних курсах. Було багато боротьби у центрі поля, а ініціатива переходила від команди до команди, проте довго м’яч не затримувався у жодного з колективів. До середини тайму команди не створили жодного моменту.

На 28-й хвилині несподівано кияни відкрили рахунок після розіграшу кутового. Захист "дніпрян" забув на ближній стійці Ленса, який уларом головою застав зненацька Бойка і забив перший гол.

"Дніпро" кинувся відіграватись і за кілька хвилин після удару головою Зозулі м’яч вже прямував у порожні ворота Шовковського, але з лінії в останній момент кулю вибив Сидорчук.

Боротьба тривала і господарі почали підтискати киян і неочікувано наразились на контратаку. Беланда перехопив м’яч у центрі поля і довгою м’якою передачею відправив у забіг Ярмоленка. Той отимав снаряд вже у карній зоні, накрутив Мазуха і відправив м’яч у дальній кут воріт. 2:0 на 41-й хвилині шокували і рознервували «дніпрян», які почали грати ще жорсткіше і до перерви встигли отримати кілька попереджень.

У другому таймі підопічні Маркевича пішли великими силами вперед. Вони кружляли навколо карної зони гостей. Але явно не вистачало креативу і нестандартних дій від гравців "Дніпра". Коноплянка майже не загрожував воротам столичного клубу, Зозулю надійно закрили. Найкращий момент аби зменшити вдставання у раїунку мав Нікола Калініч, який з’явився по перерві. Після суперчерпачка Коноплянки хорват опинився сам на сам з Шовковським, проте не зміг переграти ветерана "Динамо".

Це ще більш окрилило підопічних Реброва і на 83-й хвилині нокаутую чого удару завдав Кравець, який завершив стрімку контратаку "Динамо".

Варто зазначити, що у наступному турі "Дніпро" має грати із "Шахтарем", але без свого капітана Руслана Ротаня, який не впорався з нервами і, отримавши другий "гірчичник" передчасно завершив для себе гру.

Відтак, "Динамо" виходить на першу позицію у чемпіонаті, на один бал випереджаючи розбитих "дніпрян".

Стартові склади

"Дніпро": 71. Бойко, 3. Мазух, 17. Стрініч, 44. Федецький, 23. Дуглас Сілва, 7. Канкава, 12. Бруно Гама, 18. Зозуля, 29. Ротань, 10. Коноплянка, 11. Селезньов
Запасні: 16. Лаштувка, 14. Чеберячко, 21. Бартулович, 24. Лучкевич, 28. Шахов, 4. Кравченко, 9. Калініч

"Динамо": 1. Шовковський, 2. Даніло Сілва, 6. Драговіч, 24. Віда, 34. Хачеріді, 16. Сидорчук, 17. Рибалка, 90. Беланда, 10. Ярмоленко, 7. Ленс, 22. Кравець
Запасні: 23. Рибка, 26. Бурда, 4. Велозу, 9. Безус, 29. Буяльський, 20. Гусєв О., 91. Теодорчик

"Дніпро" - "Динамо" - 0:3

Гол: Ленс,28; Ярмоленко,41; Кравець,83

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4993 | Додав: adminA | Теги: Кияни виходять на перше місце. Дніп

Кращий бомбардир групового етапу Ліги чемпіонів - Ето'О, а "гірник" Едуардо - найскорострільніший
Стартовий тур першої ліги: різні показники новачків
"Валенсія" - "Осасуна" - 3:3. ВІДЕОзвіт