Пт, 19-04-2024, 15:10

19:52
Новачків "біло-синіх" прорвало. "Динамо" - "Металург" Д - 9:1. ВІДЕО

Київське "Динамо" здобуває свою найгучнішу перемогу в сезоні у поєдинку проти донецького "Металурга".

Ті вболівальники, які сьогодні вирішили прийти на "Олімпійський”, щоб підтримати свою команду, побачили аж 10 голів — 9 з яких у ворота донецького "Металурга”. З перших хвилин поєдинку кияни намагалися захопити ініціативу та забити швидкий гол, але й донеччани бути налаштовані дуже рішуче, адже намагалися відповідати господарям не менш небезпечними контратаками. На 21 хвилині суддя вилучив гравця "Металурга” за фол останньої надії, а Ярмоленко відкрив рахунок зі штрафного. Згодом підопічні Олега Блохіна забили другий гол. Відзначився Ленс. Звичайно, такий розвиток подій повністю влаштовував киян, тим більше, що вони грали у більшості.

Але під кінець тайму Лазіч покарав захист "Динамо”, який вже повністю розслабився, красивим голом. Таким чином все мало вирішитися у другій половині матчу. Після перерви команди продовжили боротьбу за перемогу. Донеччанам важко було протистояти агресивній та злій київській команді, відтак вже на 48 хвилині Беланда забиває третій гол. А згодом "Металург” повністю здав позиції, адже впродовж 10 хвилин донеччани пропустили 5 голів.

Відзначився Аруна, Ярмоленко, Ленс, і ще два голи забив Бельханда. Після такого нокауту гості так і не оговталися. Підопічні Ташуєва створили ще кілька небезпечних моментів, але покращити різницю забитих та пропущених так і не змогли. Натомість кияни на 89 поставили крапку, забивши останній гол у цьому протистоянні. Таким чином, "Динамо” здобуло супервпевнену перемогу 9:1, яка може стати переломною для киян у цьому сезоні.

"Динамо": 1. Шовковський, 4. Мігель, 6. Драговіч, 7. Ленс, 10. Ярмоленко, 16. Сидорчук, 20. Гусєв, 24. Віда, 27. Макаренко, 85. Мбокані, 90. Беланда

Запасні: 35. Коваль, 2. Сілва, 5. Вукоєвіч, 25. Аруна, 33. Тремулінас, 77. Цуріков, 99. Дуду

"Металург": 12. Бандура, 84. Голайдо, 2. Барановський, 44. Прийма, 15. Зотов, 33. Мамутов, 14. Александре, 9. Лазіч, 8. Нельсон, 50. Болбат, 10. Мораєс

Запасні: 79. Паньків, 90. Тимофієнко, 88. Подколзін, 36. Полюлях, 35. Трояновський, 77. Дегтярьов, 19. Даніель

"Динамо" - "Металург" Д - 9:1

Голи: 1:0 - Ярмоленко (20), 2:0 - Ленс (27), 3:1 - Беланда (48), 4:1 - Ленс (62), 5:1 - Ярмоленко (64), 6:1 - Аруна (67), 7:1 - Беланда (71), 8:1 - Беланда (74), 9:1 - Мбокані (89) 2:1 - Лазич (40)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4925 | Додав: adminA | Теги: Кияни громлять донеччан. Динамо - М