Вт, 16-04-2024, 23:43

21:29
"Карпати" втратили перемогу над "Зорею" на останніх хвилинах

В матчі 16-го туру УПЛ у Львові "Карпати" зіграли внічию із "Зорею" із рахунком 2:2.

Господарі дуже активно розпочали матч та пішли в атаку з перших хвилин. Вже на 3-й хвилині Бланко-Лещук міг відкривати рахунок, але пробив неточно після того, як увірвався в штрафний. "Карпати" нагнітали і таки досягли свого на 12-й хвилині: Мірошніченко з правого флангу виконав простріл, до якого не зміг дотягнутись Бланко-Лещук, проте Худоб'як був один на дальній стійці, переправивши м'яч в уже порожні ворота. "Зорі" не вдалось відповісти відразу та створити небезпечні моменти, але на 22-й одна із перших серйозних атак завершилась голом: навіс Караваєва замкнув Сухоцький. Він підключився з лівого флангу і майже з кута штрафного пробив точно низом під дальню стійку.

Підопічні Дулуба продовжували гнути свою лінію, і на 29-й хвилині Бланко-Лещук відзначився голом, в один дотик замкнувши передачу Худоб'яка з лівого флангу. Передувала цьому невдала дія від Опанасенка, який, вибиваючи м'яч, влучив у Сівакова. Через 10 хвилин сталась прикра подія для господарів: через пошкодження поле покинув Бланко-Лещук, якого замінив Чачуа. В нападі ж почав грати Костевич.

Вернидуб спробував освіжити гру своєї команди, випустивши на другий тайм Соболя замість Петряка. А згодом кинувши в бій Паулінью і другого нападника Безбородька. Луганська команда почала діяти активніше, проте із труднощами створювала моменти. Гру намагався вести капітан "Зорі" в цьому матчі Желько Любеновіч. Але загалом "зелено-білі" достатньо мобільно діяли в обороні, не залишали вільні зони, чим ускладнювали завдання "Зорі". Та їм вдалось забити зі стандарту. Желько Любенович блискуче реалізував штрафний метрах в 20-ти від воріт на 90-й хвилині. Підківка був безсилий – 2:2. Фінальний свисток зафіксував нічию.

Таким чином, "Карпати" набирають 5 очок, але залишаються на останньому місці. "Зоря" ж має в активі 31 очко та посідає 3-тє місце, вже на 5 пунктів відстаючи від "Динамо".

Чемпіонат України, 16 тур

"Карпати" – "Зоря" – 2:2

Голи: Худоб'як, 12, Бланко-Лещук, 29 – Сухоцький, 22, Любеновіч, 90.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4750 | Додав: adminA | Теги: Карпати втратили перемогу над Зорею