Чт, 28-03-2024, 16:08

17:49
"Карпати" - "Ворскла" - 2:0. ВІДЕО

Перемога "Карпатам" далася дуже непросто, але в цьому, що вона заслужена, сумніватися не доводиться.

Хоча розпочався матч саме із атак "Ворскли”, яка в перші п'ять хвилин встигла подати чотири кутових поспіль. Та господарі витримали стартовий натиск і спочатку вирівняли гру, а потім перехопили ініціативу, змусивши підопічних Свистуна перейти на гру у контратаки.

Моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт, та по-справжньому небезпечний трапився лише на 19-ій хвилині. Гладкий головою вивів Лукаса на ударну позицію, але останній пробив над воротами. А ще за дві хвилини Лукас вже сам собі створив нагоду, проте голкіпер гостей Казаков зумів врятувати свої ворота. Минає ще хвилина, і Гладкий... не влучає у порожні ворота. Щоправда, не зовсім порожні - Селін встиг повернутися назад і у відчайдушному підкаті таки вибити кулю на кутовий. Можливо, саме в цьому моменті Євген і зазнав ушкодження через яке був замінений у перерві. Але коли "Карпати” забивали гол, то Селін ще був на полі, і був одним із тих двох захисників, яких випередив Худоб'як додавши прекрасному пасу від Кенії ще й звання "гольовий”.

Що ж до "Ворскли”, то вона зовсім не відсиджувалася в обороні, але аж надто гостро поблизу воріт Мисака не було. І в цьому, насамперед, заслуга молодого голкіпера "Карпат”, який, схоже, у весняній стадії чемпіонату змусить Богатінова сидіти на лавці запасних.

Не змінилася гра і у другому таймі. Команди обмінювалися моментами, боролися на кожному клаптику поля, але, знову ж таки, більш небезпечно було поблизу воріт Казакова. На 66-ій хвилині гостей від другого голу врятував Гладкий, який із дуже зручної позиції пробив не сильно і у голкіпера. Та Олександр реабілітувався вже через п'ять хвилин, отримавши пас із флангу від Гірського і зробивши рахунок, як з'ясувалося згодом, остаточним. Цей гол, до речі, став для Гладкого 50-им у чемпіонатах України.

"Карпати” були кращими лише на дещицю. Трохи швидше за суперників встигали до м'яча. Трохи більше сил віддавали у єдиноборствах, це й стало складовою перемоги”, - зазначив у післяматчевому коментарі Ніколай Костов.

Визнав це і наставник суперників Сергій Свистун. "Гравці "Ворскли” втомлені. Нам потрібно було йти на перерву ще три тури тому”, - сказав він.

Після цієї перемоги "Карпати” впритул наблизилися до полтавської команди і тепер ці команди у турнірній таблиці розділяє лише один пункт. Але поки що це нічого не означає, адже в чемпіонаті України уся боротьба ще попереду. Яка, щоправда, продовжиться вже навесні.

"Карпати” - "Ворскла” - 2:0 (1:0)

Гол: Худоб'як, 35, Гладкий, 72

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41024 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Ворскла - 2:0. ВІДЕО

Оди Мессі: швидкість - фантастика, його гра як оргазм і взагалі не факт, що він людина
Німецька мова заважає Юсефу виступати за "Кельн"