Пт, 19-04-2024, 11:34

22:43
"Карпати" - "Волинь" - 0:2

За дощової погоди львів'яни у рідному місті нічого не змогли протипоставити іншій західноукраїнській команді.

Матч команди розпочали досить вдало, оскільки жодна не хотіла поступатися, а особливо в такому надпринциповому матчі. Однак першими рахунок відкрили гості з Волині. Після метушні та пожежі у карному "зелено-білих" Сандро Кобахідзе відмінним обвідним ударом робить рахунок не на користь львів'ян.

"Карпати" ж одразу кинулися зрівнювати рахунок, однак волинська оборона діяла на тверду "п'ятірку". Проте хороші шанси відновити паритет все ж таки були. Зокрема згадується небезпечний удар Олега Голодюка на 43 хвилині - Шуст був безсилим, однак "кулястий" влучив у поперечку.

Початок другого відзначився замінами у складах обидвох команд. Тренери, немов майстерні шахісти, намагалися на чомусь підловити суперника. За такої "мокрої" погоди Йовічевіч зробив акцент на контратаки та дальні удари. Небезпечно пробивали Голодюк та Худоб'як. Було і призначено пенальті, однак Ігор Худоб'як не зумів його реалізувати.

Але "Карпати" все ж не знітилися та продовжували атакувати, однак волинський "мур", а в деяких випадках і Богдан Шуст, були на місці. Були моменти і у "Волині", однак до чогось путнього гостям розіграти не вдавалося.

Ключовий момент зустрічі стався на 86-й хвилині коли Пластун вдруге перед собою побачив "жовте світло", яке автоматично перетворилося на червоне. "Волині" нічого не залишалося, як довести матч до логічного завершення. Це і зробив Ерік на 90+2-й хвилині ударом з пенальті.

Отож, така напружена гра завершилася перемогою підопічних Кварцяного - 2:0.

Зі складами команд команд можна ознайомитись за цим посиланням.

Голи: Кобахідзе, 24, Бікфалві, 90+2 (пен.)

Нереалізованний пенальті: Худоб'як, 64

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41260 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Волинь - 0:2

Рібері: Мені потрібна ігрова практика
"Сантос" хоче взяти в оренду Андре, якого влітку дорого продав у "Динамо"
Матеуса представлять сьогодні
Фатіх Терім може очолити київське "Динамо"
Санта Крус: Я не є гравцем "Лаціо"
П’ятірка клубів для Жо
ЗМІ: "Зеніт" оцінив Лемпарда в 15 млн євро
Суркіс відправить Лужного у відставку. ВІДЕО
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО
Ліга Європи: "Рейк'явік" - "Карпати"