Пт, 19-04-2024, 07:15

21:58
"Карпати" - "Волинь" - 0:1. ВІДЕО
Львівські "Карпати" та луцька "Волинь" після тривалої зимової перерви помірялися силами у західноукраїнському футбольному дербі.

З перших хвилин поєдинку "зелено-білі" захопили ініціативу й намагалися забити швидкий гол. Постійний пресинг на ворота "Волині" створював небезпечні моменти, але забити гол ніяк не вдавалося. Лучани відчували, що їм бракує сил протистояти такому супернику, відтак зосередилися на грі в обороні.

Але ситуація дещо змінилася після перерви. Команда Віталія Кварцяного дещо відвела гру від своїх воріт й почала організовувати власні атаки. Один із таких наступів завершився успіхом. На 76 хвилині Козьбан забиває гол та виводить "Волинь" вперед.

"Зелено-білі" намагалися врятувати цей поєдинок та здобути хоча б нічию, але у підсумку все завершилося перемогою гостей. І хоч "Карпати" виглядали більш підготовленими та діяли небезпечніше, три очки здобувають саме "хрестоносці".

"Карпати": 29. Ільющенков, 24. Пашаєв П., 21. Балажіц, 9. Федорчук, 11. Бартулович, 19. Мартинюк, 27. Голодюк, 32. Пластун, 88. Даушвілі, 20. Зеньов, 10. Гладкий

Запасні: 23. Мисак, 5. Гітченко, 17. Страшкевич, 62. Пучковський, 92. Чачуа, 39. Васін Д.Г., 77. Бохашвілі

"Волинь": 74. Кічак, 6. Шиков, 7. Гошкодеря, 23. Шершун, 91. Парцванія, 8. Немчанінов, 10. Ерік Бікфалві, 11. Мемешев, 79. Бабатунде, 88. Скоба, 89. Козьбан

Запасні: 42. Неділько, 16. Шиш Г., 20. Задерецкій, 4. Приндета, 99. Рамон, 15. Матей, 19. Селін А.

"Карпати" - "Волинь" - 0:1

Гол: Козьбан 76

Категорія: Навколо футбольні новини | Переглядів: 41554 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Волинь - 0:1. ВІДЕО