Пт, 29-03-2024, 02:04

17:40
"Карпати" - "Таврія" - 2:1. ВІДЕО
Львівські "Карпати" вдруге за тиждень обіграли гостей із Кримського півострова, передав holosua.com.

У середу "зелено-білі" у кубковому поєдинку здолали "Севастополь". Сьогодні ж львів'яни у важкому матчі перемогли сімферопольську "Таврію".

"Карпати" та "Таврія" спокійно розпочали поєдинок, однак більш активно діяли гості із Криму. Згодом львів’яни вирівняли гру, хоча цього було замало, аби відкрити рахунок у поєдинку. Загалом, перший тайм пройшов на зустрічних курсах й не запам'ятався яскравими моментами.

Але відразу після перерви гості забивають перший гол у протистоянні. Відзначився Пластун, забивши м'яч у власні ворота. Відтак "Карпати" увімкнули усі сили, щоб швидко відновити паритет, та щільний захист "Таврії" не дозволяв "зелено-білим" наблизитися до власних воріт. Ситуація змінилася на 76 хвилині, коли арбітр призначив пенальті у ворота львів'ян, а Зеньов бездоганно його реалізував. Майже відразу "Карпати" забивають вдруге й виходять вперед.

Такий розвиток подій не влаштовував кримчан, які почали ризикувати та атакувати більшими силами. Моменти були в обох команд, але голів більше у матчі глядачі не побачили. Таким чином свисток арбітра зафіксував перемогу "Карпат" з рахунком 2:1, яка дозволила підопічним Севідова піднятися на 11 сходинку у турнірній таблиці.

"Карпати": 29. Ільющенков, 24. Пашаєв П., 21. Балажіц, 9. Федорчук, 15. Елла, 27. Голодюк, 32. Пластун, 8. Костевич, 20. Зеньов, 97. Марселінью, 10. Гладкий

Запасні: 23. Мисак, 5. Гітченко, 94. Мірошниченко Д., 19. Мартинюк, 22. Льопа, 25. Ткачук А., 77. Бохашвілі

"Таврія": 1. Кахріман, 5. Аксьонов, 20. Буссаїді, 30. Гуменюк О., 4. Любічіч, 6. Свенссон, 19. Ярчук, 25. Калініченко, 27. Гомес, 7. Габовда, 21. Коробка

Запасні: 23. Погорілий, Алію, 39. Даценко, 8. Павленко, 26. Комлєв, 11. Мельник С., 77. Приходной

"Карпати" - "Таврія" - 2:1

Голи: Пластун 47 (аг), Зеньов 57 (п), Буссаїді 79 (аг)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4901 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Таврія - 2:1. ВІДЕО