Вт, 16-04-2024, 09:49

22:59
"Карпати" - "Сталь" Д - 2:0

"Карпати" у Львові провели завершальний товариський матч перед офіційним сезоном.

Суперником підопічних Ігора Йовічевіча стала досить міцна дніпродзержинська "Сталь" (один із лідерів Першої Ліги), що зараз проводить підготовку до сезону в Івано-Франківській області.

Матч пройшов за тотальної переваги "левів". У першій 45-хвилинці найбільшу активність проявляв Артур Карноза - кілька непоганих гострих передач та ударів зі штрафного.

Нічого не змінилося на полі і по перерві. "Карпати" продовжували тиснути, "Сталь" оборонялася. Тож логічним завершенням таких дій став гол від львів'ян: після класного навісу зі штрафного від Дениса Кожанова, Андрій Гітченко виграв повітря і по неймовірній дузі запустив кулястого за комірець кіперу – 1:0.

Не забарилися "Карпати" і з другим голом. Протягом кількох хвилин господарі змушували суперника бігати без м’яча, і, зрештою, Олег Голодюк досвідченим пасом розрізав усю оборону "Сталі", вивівши на ударну позицію 17-річного Гуцуляка, який вийшов на другий тайм. Олексій технічно переграв воротаря і зробив рахунок 2:0.

Щоправда, під кінець матчу гості могли відквитати бодай один гол, але Плешаков із доволі вигідної позиції не зумів переграти Підківку – м’яч влучив у стійку.

Тож перед матчем проти донецького "Металурга" карпатівці отримали чергову порцію ігрової практики і тепер мають ще кілька днів для повноцінної підготовки до старту весняної частини чемпіонату.

"Карпати" - "Сталь" - 2:0

Голи: Гітченко, 63, Гуцуляк, 73

"Карпати": Мисак (Підківка, 46), Мірошніченко, Гітченко, Пластун (Новотрясов, 60), Костевич, Кльоц (Голодюк, 60), Чачуа, Кожанов, Карноза (Худоб’як, 60), Швед (Гуцуляк, 46), Сергійчук (Страшкевич, 46)

"Сталь": Попович, Пінчук, Адамюк, Нікітенко (Платунов, 65), Кравченко, Калинчук (Карасюк, 75), Карасюк (Кучеров, 35), Котляр, Шутов, Алієв, Куліш

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41699 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Сталь Д - 2:0

Ліонель Мессі:Люблю віддавати паси
"Шахтар" увімкнувся в боротьбу за Лукаса
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів