Сб, 20-04-2024, 14:11

13:41
"Карпати" - "Металург" - 0:2. ВІДЕО

Підопічні Дячука-Ставицького зазнають чергової поразки на "Арені Львів".

"Карпати” знову програли у футбол. Продемонструвавши непогану гру, "зелено-білі” поступилися донецькому "Металургу” з рахунком 2:0. Цікаво те, що гості всього мали три моменти, два з яких використали повністю. У першій половині зустрічі підопічні Юрія Дячука-Ставицького більше атакували та намагалися першими забити гол у ворота Бандури, проте за класикою жанру, першими відзначилися суперники львів'ян. На 34 хвилині матчу Лазіч влучним ударом засмутив "Карпати” та їхніх вболівальників.

Після перерви команди продовжили гру першої половини зустрічі. Темп матчу був досить повільний, бракувало гостроти. Якщо "Карпати” ще хоч якось намагалися вразити ворота "Металурга”, то підопічні Володимира П'ятенка взагалі не поспішали іти вперед. На 51 хвилині протистояння Федецький влучив у поперечку після чого гості пішли у контратаку і забили ще один гол. Як то кажуть: не забиваєш ти, забивають тобі. Таким чином матч завершився з нелогічним рахунком 2:0 (більш доречною, мабуть, була б нічия), який допоміг "Металургу” закріпитися на 7 сходинці у турнірній таблиці.

"Карпати" - "Металург" - 0:2

Голи: Лазіч (34), Чечер (51)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 41102 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Металург - 0:2. ВІДЕО

Девіч: Така команда як "Шахтар" не розгубить перевагу в дванадцять очок. ВІДЕО
Міланський "Інтер" розгромив корейський "Соннам Ільва" і вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу