Пт, 29-03-2024, 04:49

23:47
"Карпати" - "Дніпро" - 0:1

Львівські "Карпати" у заключному матчі 16 туру УПЛ зазнали мінімальної поразки від дніпропетровського "Дніпра".

Долю протистояння вирішив гол у дебюті поєдинку. На 4 хвилині матчу Бруно Гама, віддавши гольову передачу, зробив максимум для того, щоб Калініч відкрив рахунок. Це був найбільш яскравий момент зустрічі, адже більше м’ячів глядачі не побачили.
Загалом сьогоднішня гра була рівною. Моменти виникали біля воріт обох команд та не було помітно переваги "Дніпра", що було досить дивним зважаючи на розташування клубів у турнірній таблиці.

У другому таймі гра перемістилася у центр поля, відтак голкіпери майже не мали роботи. Але ближче до завершення поєдинку, "зелено-білі" намагалися все ж пробити захист "дніпрян", де сьогодні, до слова, діяв Дмитро Чигринський. На останній хвилині

"Карпати" здобули право на кутовий, до якого підключився навіть голкіпер "Карпат" - Мисак. Це був дуже напружений момент, але Бойко зумів зберегти свої ворота сухими.

У підсумку все завершилося мінімальною перемогою гостей, завдяки якій "Дніпро" скорочує відставання від "Шахтаря", а "Карпати" залишаються на останній сходинці у турнірній таблиці.

"Карпати": Мисак, Мірошниченко, Гітченко (К), Пластун, Костевич, Голодюк, Кльоц, Карноза, Кожанов, Сергійчук, Швед.

"Дніпро": Бойко, Канкава, Ксьонз, Калініч, Чигринський, Безус, Бруну Гама, Дуглас, Лучкевич, Ротань (К), Федецький.

Гол: Калініч 4

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4989 | Додав: adminA | Теги: Карпати - Дніпро - 0:1