Пт, 29-03-2024, 07:46

20:52
Яблонец – Динамо, матч Ліги Європи – як це було

Яблонец зіграв унічию з Динамо Київ у 2-му турі ЛЄ 2018/19. Кияни залишаються без перемог після двох турів Ліги Європи.

Матч, як і онлайн-трансляція Яблонец – Динамо на "Футбол 24", стартував о 22:00 та завершився унічию 2:2. Гру транслював канал "Футбол 2", починаючи з 21:50.

Відзначимо, що київський клуб не міг розраховувати на одного з лідерів атаки. Вінгер збірної Словенії Беньямін Вербіч, який останнім часом грав єдиного форварда, травмувався. Український захисник Едуард Соболь, орендований у Шахтаря, опинився в запасі Яблонца.

Яблонец – Динамо: кияни курйозно втратили перемогу над, можливо, найслабшою командою своєї групи в ЛЄ

Яблонец: Груби – Голєш, Говорка, Лішка, Ганоушек – Хюбшман (к) – Масопуст, Травнік, Поважанец, Йововіч – Храмоста

Запасні: Гануш, Ікаунієкс, Соболь, Акоста, Янковіч, Бречка, Кубіста

Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Піваріч – Сидорчук (к), Буяльський – Морозюк, Гармаш, Циганков – Бєсєдін

Запасні: Бущан, Миколенко, Сідклей, Шапаренко, Шепелєв, Дуелунд, Русин

Динамо зіграло внічию з Яблонцем у 2 турі групового етапу Ліги Європи 2018/19.

В матчі 2 туру Ліги Європи Яблонец – Динамо кияни відкрили рахунок вже в дебюті поєдинку.

Забитий гол на рахунку Віктора Циганкова. Після шикарної передачі Віталія Буяльського Морозюк вийшов віч-на-віч з голкіпером. Микола міг пробивати сам, проте віддав пас на Циганкова, який проштовхнув м'яч у ворота.

За кілька хвилин кияни подвоїли рахунок. Денис Гармаш перехопив м'яч та ударом з-за меж штрафного майданчика забив другий гол у ворота чехів. Проте на 33-й хвилині чехи відквитали один гол – Давід Говорка відзначився після подачі кутового.

Вже в кінцівці другого тайму Яблонец зумів зрівняти рахунок завдяки голу Міхала Травніка.

Динамо після 2 турів набрало 2 очки та посідає 3 місце в групі.

Ліга Європи. Група K, 2 тур

Яблонец – Динамо – 2:2

Голи: Говорка, 33, Піваріч, 81 (авт.) – Циганков, 8, Гармаш, 14

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4768 | Додав: adminA | Теги: Яблонец – Динамо, матч Ліги Європи – як це було

Ліга чемпіонів: "Динамо" Київ - "Гент"
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО
"Шахтар" розійшовся миром з "Пармою"
"Локомотив" винен за Алієва 4 млн євро"- Суркіс
ВІДЕО онлайн фіналу Клубного чемпіонату світу з футболу 2010 ТП Мазембе (ДР Конго) - Інтер (Італія)
"Тоттенхем" - "Челсі" - 1:1. ВІДЕО