Пт, 29-03-2024, 09:50

15:52
"Іллічівець" - "Зоря" - 1:0. ВІДЕО
Маріупольський "Іллічівець" у домашньому поєдинку здобув перемогу над гостями із Луганська з рахунком 1:0.

Матч у Маріуполі розпочався під час дощу, однак впродовж поєдинку погода ставала все лояльнішою до гравців на полі. З перших хвилин господарі увімкнули усі сили, аби забити швидкий гол, і їм це вдалося. Новачок команди Майкон відзначився у воротах Сантіні й вивів свою команду вперед. Усі намагання "Зорі" швидко зрівняти рахунок завершилися нічим, а згодом гра знову повернулася у звичне русло й проходила на зустрічних курсах.

Після перерви команди провели хороші стартові хвилини: гравці багато атакували та швидко рухалися по полю. Все йшло по сценарію "Іллічівця", який здавалося контролював хід поєдинку та лише час від часу провалювався у захисті, але й тоді все завершувалося добре, адже надійно діяв голкіпер Худжамов.

Вже у кінці протистояння суддя вилучив з поля Бутка, який завдяки порушенню правивл не дозволив супернику вийти на побачення з голкіпером. Однак часу залишалося надто мало, щоб скористатися чисельною перевагою, тож матч так і завершився з рахунком 1:0 на користь "Іллічівця". Завдяки цій перемозі у турнірній таблиці відбулася рокеровка. Тепер маріупольці сьомі, а луганці восьмі.

"Іллічівець": 12. Худжамов, 91. Бутко (до 85 '), 32. Іщенко, 44. Ордець, 33. Ємельянов, 2. Полянський, 17. Федотов (до 64 '), 77. Путівцев, 7. Шевчук С. (до 77 '), 80. Окріашвілі, 5. Майкон Олівейра
Заміни: 39. Кулач (c 64 '), 8. Тотовицький (c 77 ')
Запасні: 1. Гальчук, 13. Яворський, 20. Чурко, 61. Мишнєв, 99. Таргамадзе

Попередження: Іщенко 39 '
Вилучення: Бутко 85 '

"Зоря": 1. Сантіні К., 15. Вернидуб, 16. Ярмаш, 17. Ігнатьєвіч, 25. Білий М.І., 4. Чайковський, 22. Любеновіч ( 54 '), 37. Хомченовський ( 60 '), 35. Грицай, 9. Даніло Олівейра, 94. Болі ( 66 ')
Заміни: 10. Ліпартія ( 54 '), 6. Каменюка ( 60 '), 7. Худзік ( 66 ')
Запасні: 30. Шевченко Н., 14. Шуніч, 2. Галюза, 34. Петряк

"Іллічівець" - "Зоря" - 1:0

Гол: Майкон (7)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4987 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Зоря - 1:0. ВІДЕО

Фернандо Йєро: Наша заявка була гідна вибору
Алієв перейде в "Штутгарт"?
Фатіх Терім може очолити київське "Динамо"
"Хоффенхайм" продав Айхнера "Кельну"
Форвард "Інтера" потрапив у сферу інтересів донецького "Шахтаря"
Визначилися всі учасники 1/8 фіналу ЛЧ, а також команди, які "вилитілі" до Ліги Європи