Пт, 29-03-2024, 12:46

16:07
"Іллічівець" - "Металург" Д - 3:0. ВІДЕО

У першому матчі суботи маріупольський "Іллічівець" не залишив шансів донецькому "Металургу".

Всі головні події в матчі припали на другий тайм. В першій половині команди грали дуже обережно і майже не пробивали по воротах. А після перерви спокій перервав Сергій Шевчук, який відкрив рахунок красивим ударом зі штрафного. Після цього епізоду господарі впіймали кураж і почали розривати оборону "Металурга". Другий гол на 55 хвилині забив молодий нападник Владислав Кулач. В цьому епізоді оборона гостей зіграла просто жахливо, залишивши самого суперника на лінії воротарського майданчика. Остаточний рахунок у матчі встановив Сергій Шевчук, який після скидки того ж Кулача вразив дяльній кут воріт Паньківа.

"Іллічівець" - "Металург" Д - 3:0

Голи: Шевчук, 49, 80, Кулач, 55

"Іллічівець": Худжамов, Путівцев, Ордець, Іщенко, Бутко, Полянський, Ємельянов (Яворський, 78), Кулач, Шевчук, Федотов (Кисіль, 87), Мандзюк (Фомін, 73).

"Металург" Д: Паньків, Голайдо, Прийма, Чечер, Морозюк, Макрідіс, Мкртян (Трояновський, 79), Дімітров (Алешандре, 46), Насонов, Нельсон (Дегтярьов, 58), Мораес.

Попередження: Федотов

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4857 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Металург Д - 3:0. ВІДЕ

"Динамо" громить на виїзді БАТЕ і забезпечує собі вихід у плей-оф Ліги Європи. ВІДЕО