Пт, 29-03-2024, 13:49

20:11
"Іллічівець" - "Металург" (Д) - 0:1. ВІДЕО

Донеччани тільки в 5-му турі чемпіонату покидають межі поля з трьома заліковими балами.

Загалом команди на рівних провели поєдинок в Маріуполі. Показати яскраву гру суперникам завадив дощ, який лився протягом всього першого тайму. Було багато в'язкої боротьби, мяч переважно тримався в центрі поля, а до небезпечних моментів справа доходила вкрай рідко. Особливо це стосується першої 45-хвилинки, за підсумками якої жодна з команд не змогла награти на перемогу.

В другому таймі "металурги" виглядали дещо впевненіше, донеччани більше тримали м'яч. Єдиний гол в поєдинку було забито на 53-й хвилині: шкіряного зі стандарту в дев'ятку воріт Худжамова ідеально поклав Воловик. Надалі підопічні П'ятенка могли знімати всі питання щодо переможця, але Мораєс не зумів обіграти голкіпера господарів з 11-метрової позначки.

Наприкніці зустрічі "Іллічівець" спробував організувати штурм воріт суперника. Гості в останні хвилини сіли в захист, що і допомогло донеччанам повезти три очки з Маріуполя.

0:1 - перша, хоча і невпевнена та важка вікторія "Металурга" в поточному чемпіонаті. Успіх дозволяє донеччанам дещо піднятися з дна турнірної таблиці "вишки". Команда зазнає другої поспіль невдачі вдома. Схоже, що для більш яскравих результатів азовці потребують присутності головного наставника команди на тренерському містку. а не на трибунах під час матчів.

"Металург" (Д)  - "Іллічівець" - 0:1

Гол: Воловик (53)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4974 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Металург (Д) - 0:1. ВІ

Юрій Сьомін вдруге очолив київське "Динамо"
Кононов: В Дортмунд їдемо з бажанням