Пт, 29-03-2024, 12:02

20:06
"Іллічівець" - "Говерла" - 2:2

У 6-му турі УПЛ "Іллічівець" приймав гостів з Ужгорода у Дніпропетровську на стадіоні "Метеор", тобто, вкотре не вдома і без своїх вболівальників.

Команди є аутсайдерами чемпіонату України і рівень гри був відповідним. Обидвом колективам явно не вистачало техніки, думки і швидкості, але бажання перемогти було у обидвох команд. Суперники почергово володіли ініціативою. Група атаки "Говерли" виглядала яскравіше і час від часу створювала гостроту біля воріт "Іллічівця", яка вилилась у гол на початку тайму.

Господарі не знітились і одразу рішуче пішли у наступ аби зрівняти рахунок. Найбільш гострим у складі маріупольців був Гринь, який з правого флангу раз за разом брав гру на себе возив суперників. Саме після вдалого входження в карну зону завдяки дриблінгу Гринь віддав хороший пас на партнера, який завдав удару. Правда на дорозі м’ячу стала рука захисника і арбітр призначив пенальті. 11-метровий вирок привів у дію Тотовицький.

Після того, як підопічні Павлова зрівняли рахунок, вони натхненні успіхом побігли забивати і другий, але вдруге успіху до перерви досягти не вдалось жодній команді.

Спочатку другої половини "Говерла" кинулась в атаку і частіше загрожувала воротам суперника. Перевага попереду вилилась у забитий після розіграшу стандарту гол Качараби. Гості вийшли вперед і впевнено контролювали хід матчу майже до кінця гри. Але, схоже, підопічні Грозного розслабилась і наприкінці поєдинку пропустили контратаку у виконанні лідерів молодіжної збірної України Кулача і Тотовицького. Кулач прорвався по флангу і віддав пас на Тотовицького, який набігав другим темпом. Тотовицький виконав у дотик в кут і зрівняв рахунок. На останніх хвилинах ужгородці втратили захисника, який отримав другу жовту, але мали шанс вирвати перемогу – Шацьких пробив зі стандарту і лише реакція голкіпера врятувала "Іллічівець" від поразки.

Отже, нічия аутсайдерів УПЛ і обидві команди залишаються на тих самих позиціях – "Іллічівець" 14-й, "Говерла" - 13-а.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4950 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Говерла - 2:2