Чт, 28-03-2024, 20:18

19:43
"Іллічівець" - "Дніпро" - 0:1

Дніпропетровський "Дніпро" здобув три очки у матчі із аутсайдером Прем'єр-ліги та зберіг першу сходинку у турнірній таблиці.

Дніпряни із перших хвилин поєдинку намагалися взяти гру під свій контроль. Натомість "Іллічівець" майже не пручався та віддав ініціативу супернику, але досить надійно грав  у захисті та не дозволяв номінальним гостям створювати небезпечні моменти біля своїх воріт.

На 22 хвилині поєдинку суддя дещо змінив плани та напрацювання "Дніпра", вилучивши із поля Дугласа. Але Маркевич швидко відновив баланс у своїй команді, випустивши на поле свіжих гравців та змінивши тактичну схему, від чого, правда, дещо постраждав атакувальний потенціал команди.

"Іллічівець" почав використовувати чисельну перевагу й відразу побіг вперед більшими силами, створивши кілька хороших нагод відкрити рахунок. Але пробити Бойка ніяк не вдавалося. Натомість ще до перерви зуміли відзначитися дніпропетровці. Селезньов після гострої подачі з кутового влучним ударом перевів м'яч у сітку.

У другому таймі гра вирівнялася й не було помітно, що "Дніпро" діє у меншості. А після вилучення Гриня на 73 хвилині стало зрозуміло, що "Іллічівцю" здобути хоча б нічию у цій дуелі буде надзвичайно складно.

У підсумку напружений матч так і завершився мінімальною перемогою команди Мирона Маркевича, яка продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю чемпіонату України з футболу.

"Іллічівець": 33. Чурілов Олександр, 5. Аксьонов Олександр, 7. Шевчук Сергій, 8. Андрій Тотовицький, 9. Андрій Оберемко, 11. Гринь Сергій, 13. Яворський Сергій, 39. Кулач Владислав, 61. Мішньов Дмитро, 91. Бутко Богдан, 93. Цюпа Іван

Запасні: 1. Євген Гальчук, 16. Мандзюк Олександр, 19. Очігава Зураб, 28. Будченко Родіон, 30. Суходуб Богдан, 31. Янаков Іван, 94. Приходько Сергій

"Дніпро": 71. Бойко Денис, 3. Ондржей Мазух, 4. Кравченко Сергій, 10. Коноплянка Євген, 11. Селезньов Євген, 18. Зозуля Роман, 20. Гама Бруно, 23. Дуглас , 24. Валерій Лучкевич, 29. Руслан Ротань, 90. Олександр Мігунов

Запасні: 16. Лаштувка Ян, 7. Джаба Канкава, 9. Калініч Нікола, 14. Чеберячко Євген, 28. Шахов Євген, 44. Артем Федецький, 97. Андрій Блізніченко

Гол: Селезньов 41

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41015 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Дніпро - 0:1