Чт, 28-03-2024, 23:42

20:43
"Іллічівець" - "Дніпро" - 0:0

На 42-ій хвилині матчу Артем сфолив проти Федотова, за що отримав жовту картку. Для Федецького вона вже стала другою, адже раніше він отримав зовсім необов'язкове попередження за розмови з арбітром.

Після цього маріупольці заграли активніше, але до перерви забити так і не зуміли. Як, зрештою, і після неї. Не зуміли забити і гості.

Загалом же першим номером у цьому матчі грав саме "Дніпро”. І не лише до вилучення, а й після нього. Господарі ж обрали тактику контратак, яка могла принести свої результати, якщо б Федотов реалізував хоча б один із двох гольових мегамоментів. Проте в обидвох випадках виручив Лаштувка.

Неодноразово вступав у гру і Худжамов, проте "дніпряни” аж надто небезпечних ударів по воротах голкіпера "Іллічівця” не завдавали. Хоча й, як написано вище, володіли перевагою.

Загалом же гра була дуже тактично грамотною, за що слід насамперед подякувати тренерам. Та й підсумковий рахунок, зрештою, цілком справедливий. А до видовищної гри бракувало лише того, що найбільше прикрашає футбол - голів.

Хоча хтозна, можливо підопічні Хуанде Рамоса і перемогли б, але це вилучення Федецького... А так "Дніпро” дозволив "Динамо” наздогнати себе у турнірній таблиці.

Вилучення: Федецький, 42 (Д)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4881 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Дніпро - 0:0

Х’ютон: Хочу продовжити кар’єру у футболі
Лео Бенхакер: Англійські гранди - акули футболу
Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал Сосьєдат" - "Валенсія"
Опитування: Іноземці бояться їхати в Росію на ЧС-2018