Пт, 19-04-2024, 22:00

22:49
"Іллічівець" - "Чорноморець" - 3:3

Одеський "Чорноморець" та маріупольський "Іллічівець" у напруженій та непоступливій боротьбі завершили матч бойовою нічиєю 3:3, повідомляє radymo.com.

На десерт у другому турі чемпіонату України на глядачів чекав суперматч між двома приморськими командами. Долю поєдинку вирішив перший тайм, у якому суперники забили аж 6 голів.

Розпочали ці футбольні гойдалки номінальні господарі поля - маріупольці. Вже на 8 хвилині Довгий відкрив рахунок. Проте радість "Іллічівця" не була тривалою, адже на 15 хвилині протистояння Фомін відновив паритет. А згодом "моряки" забили другий м‘яч й повели у рахунку. Команди демонстрували хороший футбол, високу швидкість та створювали багато небезпечних моментів, майже не відсиджуючись у захисті. Варто зазначити, що футбольного браку у гравців також було не так вже й багато.

На 27 хвилині Сіваков зрізав м‘яч у власні ворота, але вже за мить "Чорноморець" знову вирвався вперед, забивши красивий гол у відповідь. Ніхто не сподівався, що перший тайм завершиться таким хокейним рахунком, але це ще був не кінець. Під завісу першої 45-ти хвилинки Чурко зрівнює рахунок, встановивши остаточний результат 3:3.

Після відпочинку гра на полі не змінилася. Команди продовжували демонструвати видовищний футбол та мали ще багато нагод, щоб збільшити рахунок, проте вже ближче до завершення матчу почали грати більш обережно. У підсумку все завершилося результативною нічиєю 3:3, яка дозволила "Чорноморцю" із 4 очками закріпитися на 4 сходинці у турнірній таблиці.

"Іллічівець": 1. Гальчук, 4. Довгий, 91. Бутко, 3. Чижов, 8. Тотовицький, 20. Чурко, 61. Мішньов, 77. Путівцев, 95. Калінін, 11. Гринь, 39. Кулач
Запасні: 23. Будюк, 5. Аксьонов, 13. Яворський, 9. Оберемко, 17. Федотов, 99. Таргамадзе, 7. Шевчук С.

"Чорноморець": 12. Безотосний, 52. Тейку, 24. Гречишкін, 10. Гай, 4. Путраш, 17. Аржанов, 32. Сіваков, 42. Зубейко, 94. Данченко О., 9. Діденко, 19. Фомін
Запасні: 44. Паст, 25. Мартиненко, 33. Слінкін, 77. Кутас, 8. Ковальчук К., 39. Опанасенко, 22. Кабаев

Голи: 1:0 - Довгий (8), 1:1 - Фомін (15), 1:2 - Діденко (20), 2:2 - Сіваков (26) (аг), 2:3 - Гай (31), 3:3 - Чурко (38)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41065 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Чорноморець - 3:3

Стартовий тур другої ліги: юні "моряки" розгромили "Десну". Огляд всіх матчів