Чт, 25-04-2024, 11:56

19:14
"Іллічівець" - "Арсенал" - 2:1. ВІДЕО

Наставник київського "Арсеналу" Юрій Бакалов сидів на тренерській лаві дуже засмучений. Ще б пак. Команда начебто бореться, непогано грає, а вже третя поразка поспіль навесні.

Юрій Бакалов прийняв команду у такому розібраному стані, що "розібранішого” й не придумаєш. Однак попри розгром від "Дніпра” у першому турі після поновлення чемпіонату команда доводить, що вона "має право на життя”.

Власне навіть з "Іллічівцем” кияни грали на рівні і мали доволі непогані нагоди відзначитися. Потрібно, щоправда, сказати, що підопічні Павлова таки володіли перевагою, що можна списати на "фактор свого поля”.

Та все змінилося на 58-й хвилині. Тоді за зовсім необов'язковий фол останньої надії пішов відпочивати голкіпер киян Сарнавський. Порушував він правила у власному карному, тож, відповідно, був призначений пенальті. Окріашвілі з точки без проблем переграв Реву, який вийшов на заміну.

Зрештою, Окріашвілі і став героєм матчу. Саме він забив переможний гол на 79-й хвилині.

Однак потрібно віддати належне і "каштанчикам” - навіть у меншості вони не знітилися і змогли відіграти зрівняти рахунок.

Та, як ви зрозуміли, у підсумку вони таки зазнали фіаско. Та плюси роботи Бакалова вже видно, одначе бокали за цього тренера піднімати поки що зарано.

"Іллічівець" - "Арсенал" - 2:1 (0:0)

Голи: Окріашвілі, 62 (з пен.), 79 - Аржанов, 73

Вилучення: Сарнавський, 58 ("А")

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4943 | Додав: adminA | Теги: Іллічівець - Арсенал - 2:1. ВІДЕО