Сб, 20-04-2024, 08:20

19:43
"Говерла" - "Ворскла" - 1:1. ВІДЕО
 Ужгородська "Говерла", активно розпочавши поєдинок на "Авангарді", не зуміла втримати високий темп гри впродовж усього матчу. У підсумку суддя зафіксував нічийний рахунок 1:1 у протистоянні між закарпатцями та полтавською "Ворсклою".

Програму 15 туру чемпіонату України з футболу відкрив поєдинок між ужгородцями та полтавчанами. З початком матчу господарі почали атакувати ворота Долганського, намагаючись забити швидкий гол. Результат не змусив на себе довго чекати. Вже на 6 хвилині протистояння "Говерла” відкриває рахунок. Відзначився Ле Таллек.

Після забитого м'яча ужгородці продовжити штурмувати ворота суперників, проте захист "Ворскли” почав діяти більш надійно та організовано. "Говерлі” не вдалося подвоїти переваги у рахунку, натомість гості здобули право пробивати пенальті, який відмінно реалізував Роман Безус.

У другому таймі ситуація на полі вирівнялася. Команди по черзі атакували та володіли м'ячем. У різні відрізки гри, ініціативу перехоплювали то господарі, то гості. Через незадовільний стан газону на "Авангарді”, футболісти багато помилялися та втрачали м'яч, проте футбол став більш видовищним. Завдяки набраному очку "Ворскла” піднялася на 5 місце у турнірній таблиці, а "Говерла” продовжує знаходитися на 15 позиції та сподіватися, що у майбутніх поєдинках зможе виступити більш успішно.

"Говерла" - "Ворскла" - 1:1

Голи: Таллек 6, Безус 22 (п)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4962 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Ворскла - 1:1. ВІДЕО