Пт, 29-03-2024, 05:09

15:59
"Говерла" - "Шахтар" - 1:3. ВІДЕО

Донецький "Шахтар" здобуває переконливу перемогу над ужгородською "Говерлою" на "Арені Львів".

Цікавим видався поєдинок у Львові. З перших хвилин зустрічі "гірники” володіли ініціативою, організовуючи атаку за атакою, проте дуже швидко ситуація на полі змінилиася, оскільки "Говерла” змогла вирівняти гру. Ужгородці відчули, що суперник дозволяє їм вільно діяти попереду, і ледь не покарали донецьку команду за їхню незібраність та байдужість. Хоча гольових моментів в обох команд було чимало, голу у першому таймі глядачі так і не побачили.

Після перерви команди вийшли на поле із зовсім іншим настроєм. "Шахтар” зрозумів, що не слід гаяти часу, а "Говерла” навпаки почала грати на нічию. Результат не заставив себе довго чекати. Вже на 50 хвилині підопічні Мірчі Луческу відкривають рахунок, а ще за мить подвоюють свою перевагу. Такий суперудар "Шахтаря” знищив моральний дух ужгородців, які довго не могли зрозуміти, як так могло трапитися.

На 85 хвилині номінальні господарі, забивши гол, відновлюють інтригу у протистоянні, проте часу залишалося дуже мало. Вболівальники "Говерли” сподівалися, що їхні улюбленці зможуть зрівняти рахунок, натомість "Шахтар” забив третій м'яч у ворота Надя. Підсумковий результат 1:3 став цілком закономірним, і "Шахтар” знову повертає собі перше місце у турнірній таблиці.

"Говерла" - "Шахтар" - 1:3

Голи: 1:2 - Райчевіч (85) 0:1 - Мхітарян (50), 0:2 - Ілсіньо (51), 1:3 - Селезньов (90+2).

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41064 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Шахтар - 1:3. ВІДЕО