Чт, 25-04-2024, 02:11

20:51
"Говерла" - "Металург" З - 1:1. ВІДЕО

Ужгородська "Говерла" у більшості не змогла дотиснути запорізький "Металург".

Господарі поля активно розпочали цей поєдинок й намагалися забити швидкий гол у ворота "Металурга”. Однак запоріжці вже при першій нагоді зуміли зробити те, що ніяк не виходило підопічним В'ячеслава Грозного. Не 15 хвилині Шевчук ефектним ударом п'ятою відкрив рахунок. Але закарпатці не розгубилися і відразу увімкнути наступну швидкість й почали ще частіше непокоїти Грдлічку. "Металург” же був змушений стримувати натиск суперника й діяти на контратаках, адже закарпатці володіли територіальною ініціативою.

Захисні редути "металургів” дали тріщину вже у другому таймі, коли суддя призначив пенальті за гру рукою. Ле Талек виконав одинадцятиметровий на техніку й відновив рівновагу. Ще деякий час "Говерла” тримала все під контролем, однак згодом перевага господарів поля почала зникати.

На 64 хвилині матчу суддя вилучив Нестерова, тож запоріжці догравали цей матч вдесятьох. Але не це не завадило гостям втримати нічийний результат й вивезти з Ужгорода важливе очко.

Варто зазначити, що "Говерла” була близькою, щоб забити другий гол, але "Металург” зумів вистояти й не пропустити, що також заслуговує на повагу. Тож нічия 1:1 — цілком справедливий результат, який в першу чергу мав би влаштувати запорізьку команду.

"Говерла": 25. Чурилов, 14. Дандеа, 22. Лисицький, 24. Рніч, 4. Балафас, 7. Райчевіч, 15. Трухін, 23. Люлька, 9. Ле Таллек, 10. Балашов, 11. Лисенко
Запасні: 1. Надь, 2. Орос, 5. Єзерський, 6. Цуррі, 8. Трішовіч, 18. Кополовець, 20. Морозенко

"Металург" З: 12. Грдлічка, 4. Матеус, 17. Нестеров, 13. Коротецький, 7. Матяж, 11. Годін, 19. Рудика, 39. Опанасенко, 14. Шевчук А., 21. Штурко, 31. Пісоцький
Запасні: 1. Старцев М., 2. Сахневич, 36. Тейку, 8. Максимов А., 9. Гавриш, 10. Жуніор, 27. Лазарович

"Говерла" - "Металург" (З) - 1:1

Голи: Шевчук 15, Ле Талек 55

Вилучення: Нестеров 64

"Говерла" - "Металург" (З)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4908 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Металург З - 1:1. ВІДЕО

ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)
Девіч хоче зарплату рівня Тайсона та Хав'єра
"Барселона" готує для Гвардіоли новий контракт
Рібері: Мені потрібна ігрова практика
Ерік Кантона хоче очолити збірну Росії з пляжного футболу
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"
Мірослав Клозе не проти переїхати в Рим
"Динамо" у міжсезоння проведе два збори
Люнгберг повертається на Туманний Альбіон
Кубок України. "Динамо" у півфіналі зіграє з "Арсеналом", "Шахтар" з "Дніпром". ВІДЕО