Чт, 25-04-2024, 07:10

20:44
Говерла - Металург Д - 0:0

Ужгородська "Говерла" та донецький "Металург" зіграли без особливого бажання у нападі, і тому цілком справедливо на двох не забили жодного голу.

В першій половині гри команди створили лише по одному моменту, які з натяжкою можна назвати гольовими. В середині тайму після удару Перрейри зі штрафного м'яч "лизнув" поперечку воріт Паньківа. А вже перед свистком на перерву Мораєс під кутом викотився на рандеву із Надєм, але пробив вище воріт.

По перерві команди теж особливо не щедрилися на моменти, створивши їх, по-суті, по одному. Спочатку Лисицький після подачі з кута поля з лінії воротарського бив під поперечку, але Паньків витягнув цей удар. І буквально за кілька секунд Алесандру навісив зі штрафного, і м'яч після удару Чечера перевірив на міцність поперечку ужгородських воріт.

Таким чином, якби не стандарти, то моментів як таких взагалі б не було. Результат цілком логічний - нульова нічия.

Говерла: Надь, Трухін, Буяльський, Лисицький (к), Люлька, Кочіш, Акакпо, Фещук, Перрейра, Шарпар.
Запасні: Шевченко, Орас, Балафас, Дандеа, Хомин, Арзе, Степанюк.

Металург Д: Паньків, Насонов, Чечер (к), Прийма, Зотов, Пляцікас, Алесандру, Лазіч, Болбат, Мораєс, Морозюк.
Запасні: Бандура, Польовий, Барановський, О'Ді, Амаду, Казарян, Хрістов

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4973 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Металург Д - 0:0

Ібрагімовіч: Моурінью кричав на мене
Шевченко: Газзаєв - великий тренер
Перше коло другий ігровий день: "Шахтар" стартує без помилок. Інші матчі
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю