Пт, 29-03-2024, 15:21

21:15
"Говерла" - "Металіст" - 0:3. ВІДЕО

Харківський "Металіст" здобув переконливу перемогу над ужгородською "Говерлою".

Підопічні Мирона Маркевича після трьохматчевої серії без перемог врешті-решт здобули три очки в Ужгороді. З перших хвилин поєдинку більш активно діяли господарі поля, проте на довго "Говерлу” не вистачило, і "Металіст” почав грати першим номером. Надто довго чекати на гол не довелося. Вже на 16 хвилині протистояння Крістальдо відкриває рахунок у зустрічі. А на 30 хвилині поєдинку новачок Вілліан збільшує перевагу "Металіста”.

У другому таймі суперники не змінили стиль гри. Гості й надалі продовжували диктувати свої умови більш слабкому супернику. Проте "Говерла” все ж зуміла створити кілька небезпечних моментів біля воріт Горяїнова, хоча вони й не принесли бажаного результату.

У кінці зустрічі команда Мирона Маркевича здобула право на одинадцятиметровий. Крістальдо з позначки не схибив, встановивши остаточний рахунок у матчі. 3:0, "Металіст” перемагає й тепер з чудовим настроєм готуватиметься до поєдинку у Лізі Європи, а "Говерла” продовжує занурюватися у яму турнірної таблиці українського чемпіонату з футболу.

"Говерла" - "Металіст" - 0:3

Голи: Крістальдо 16, 81, Вілліан 30

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4995 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Металіст - 0:3. ВІДЕО