Чт, 18-04-2024, 04:48

21:27
"Говерла" - "Карпати" - 2:1. ВІДЕО

Ужгородська "Говерла" у західному дербі здобула важливу перемогу над львівськими "Карпатами".

Для підопічних Ніколая Костова поєдинок в Ужгороді починався непогано, проте завершився трагічно. "Карпати” намагалися забити гол та не підпускали суперника до власних воріт. Однак згодом господарі поля вирівняли гру та почали організовувати свої моменти. Було багато боротьби у центрі поля за м'яч, гравці часто фолили, і старалися обережно зіграти у захисті. На 30 хвилині матчу "зелено-білі” провели швидку атаку та забили гол у роздягальню.

Такий розвиток подій не влаштовував Сергія Севідова, і в перерві тренер закарпатців зумів знайти необхідні слова, щоб налаштувати підопічних на хорошу гру у другому таймі.

Майже відразу після відпочинку "Говерла” зрівняла рахунок, а ще через 10 хвилин забила другий гол та вийшла вперед. Було помітно, що "ведмеді” більше прагнуть перемогти та повністю викладаються на полі, натомість у діях "карпатівців” такої самовіддачі не було. Матч так і завершився з рахунком 2:1 на користь закарпатців, що дозволило "Говерлі” здобути важливі три очки та скоротти відставання від рятівної, 14 сходинки у таблиці до чотирьох очків.

Склади команд:

"Говерла": 33. Бабенко Д., 3. Щедраков, 21. Рніч, 7. Райчевіч, 8. Петров К., 15. Трухін, 19. Макаренко Є., 22. Едігарян, 23. Чурко, 44. Балафас, 76. Ле Таллек
Запасні: 12. Яшков, 2. Допілка, 34. Малішіч, 88. Лопес Фелпето, 9. Міщенко О., 10. Лисенко

"Карпати": 1. Богатінов, 4. Мілошевич, 7. Ксьонз, 14. Гаращенков, 16. Худоб'як, 17. Голодюк, 18. Кополовець, 32. Пластун, 88. Даушвілі, 20. Кенія, 10. гладкий
Запасні: 23. Мисак, 39. Жовтюк, 21. Балажіц, 9. Елла, 22. Штіліч, 11. Зеньов, 97. Марселіньо

"Говерла" - "Карпати"

Голи: 1:1 - Ле Таллек (50), 2:1 - Трухін (59) 0:1 - Гладкий (39)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4918 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Карпати - 2:1. ВІДЕО

Президент "Ворскли": Потішимо вболівальників вливанням свіжої крові
Фатіха Теріма в "Динамо" не буде, а Газзаєву запропонували очолити сочинську "Перлину"