Чт, 28-03-2024, 18:40

20:22
"Говерла" - "Дніпро" - 0:1. ВІДЕО

Щоб зміцнити позиції на другій сходинці, підопічним Хуанде Рамоса належало здолати не лише суперника, а й важкий газон.

За годину до початку матчу Євген Селезньов написав у своєму Твіттері, що поле на "Авангарді" - суцільне болото. Це було певним перебільшенням форварда, однак після першого тайму газон і справді став важким - гравці банально "переорали" його шипами бутсів.

Та попри всі негаразди "Дніпро" міг повести в рахунку ще у першому таймі. На 24-й хвилині Зозуля добив м'яч після рикошету від штанги, але суддівська бригада на чолі з Кутаковим гол скасувала. Офсайду там не було, порушенням правил також не пахло, тому рішення Феміди викликало у дніпрян зливу праведного гніву.

У другому таймі облога воріт "Говерли" продовжилася. Одним з найкращих гравців в складі "Дніпра" був Сергій Кравченко, який регулярно постачав форвардів своєї команди ювелірними навісами зі стандартів. Одна з таких передач таки втілилася в легальний гол - це Зозуля у падінні переправив сферу в сітку.

Коли ж "Говерлі" довелося активніше йти вперед, з'ясувалося, що атакувальний потенціал цієї команди дуже посередній. Гості без проблем довели матч до перемоги.

"Говерла" - "Дніпро" - 0:1 (0:0)

Гол: Зозуля, 68

Попередження: Печонкін, Макаренко, Балафас - Канкава, Ротань, Зозуля, Мандзюк, Мазух, Селезньов, Лаштувка

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41020 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Дніпро - 0:1. ВІДЕО

Чемпіонат Іспанії "Сарагоса" – "Реал" – 1:3. ВІДЕОзвіт
Разван Рац потрапив до складу символічної збірної Ліги чемпіонів за підсумками шостого туру