Чт, 28-03-2024, 23:14

20:50
"Говерла" - "Динамо" - 2:4. ВІДЕО

Київське "Динамо" зуміло здолати аутсайдера УПЛ та на мажорній ноті завершити літньо-осінню частину чемпіонату України з футболу.

Поєдинок в Ужгороді розпочався при поганій погоді та незадовільному стані газону, що не дозволило командам демонструвати красивий, видовищний футбол. Проте незважаючи на це, суперники з перших хвилин поєдинку намагалися забити швидкий гол, майже не затримуючись на власній половині поля.

Відкрити рахунок у зустрічі вдалося господаря поля, проте радість "Говерли” була нетривалою, адже вже за мить кияни встановили паритет. А ще за кілька хвилин Браун Ідейє, завдяки влучному удару, вивів "Динамо” вперед. Ужгородці не розгубилися та намагалися швидко відповісти супернику, але провести результативну атаку ніяк не вдавалося. Коли перша половина зустрічі підходила до завершення, гості ще раз відзначилися у воротах Надя, після чого з комфортним рахунком відправилися на перерву.

Після відпочинку "Говерла” почала діяти більш агресивно, команда Севідова постійно загрожувала воротам Коваля, і навіть зуміла скоротити відставання у рахунку до мінімуму, проте останнє слово все ж було за "біло-синіми”. На 72 хвилині поєдинку Ярмоленко відзначився у воротах "Говерли” та встановив підсумковий результат у поєдинку. В останні 20 хвилин матчу більш активними були господарі поля, які діяли набагато гостріше та цікавіше, але врятувати протистояння так і не змогли.

Таким чином "Динамо” здобуває чергові три очки та розпочинає підготовку до поєдинку Ліги чемпіонів, а "Говерла” відправляється у зимову відпустку, щоб навесні повернутися до змагань із новими силами.

Говерла: 1. Надь, 3. Щедраков, 28. Бордіян, 34. Малішіч, 7. Райчевіч, 11. Печонкін, 15. Трухін, 19. Макаренко, 22. Єдігарян, 44. Балафас, 76. Ле Таллек

Запасні:12. Яшков, 2. Допілка, 88. Фельєто, 9. Міщенко, 99. Тодоров, 37. Одонкор, 10. Косирін

Динамо: 35. Коваль, 33. Тайво, 3. Бетао, 17. Михалик, 4. Велозу, 19. Гармаш, 25. Аруна, 20. Гусєв, 9. Ярмоленко, 11. Ідейє, 99. Дуду

Запасні:1. Шовковський, 5. Вукоевіч, 23. Богданов, 13. Мехмеді, 15. Рубен, Братков, Хльобас

"Говерла” - "Динамо” - 2:4

Голи: 1:0 - Балафас (12), 2:3 - Райчевіч (63) 1:1 - Аруна (14), 1:2 - Ідейе (18), 1:3 - Дуду (45+2), 2:4 - Ярмоленко (72)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4937 | Додав: adminA | Теги: Говерла - Динамо - 2:4. ВІДЕО