23:20
"Фейєнорд" - "Зоря" - 4:1

Луганська "Зоря" у супердраматичному поєдинку втратила нагоду здобути путівку у груповий етап Ліги Європи, повідомляє nowyny.com.

Нагадаємо, що перший поєдинок дуелі завершився нічиєю 1:1.

Луганська "Зоря" їхала у Нідерланди із завданням забити гол, але проблема в тому, що у суперника було така ж ціль. Рахунок у матчі залишався сухим до 18 хвилини, поки те Вреде не скористався незлагодженими діями захисників "Зорі" й переправив м’яч у сітку. Але господарі поля не зупинилися й досить швидко подвоїли перевагу, зробивши становище "Зорі" геть скрутним. Відтак перший тайм завершився впевненою перемогою "Фейєнорда", який зумів реалізувати свою моменти та забити важливі м’ячі.

Після перерви суперники продовжили боротьбу. "Зоря" намагалася швидко забити гол у відповідь, щоб зберегти шанси на підсумковий успіх, але натомість пропустила. Максим Білий відзначився автоголом після прострілу з флангу. Здавалося, що матч можна завершувати, але  луганці вже через 10 хвилин повернули інтригу у протистоянні. Малиновський виконував сильну подачу зі штрафного, але цього вистачило, щоб дезорієнтувати воротаря та переправити м’яч у сітку.

Підопічні Юрія Вернидуба на куражі побігли вперед й згодом їхні старання дали результат. Після подачі з кутового Білий опинився там, де це було потрібно й реабілітувався за автогол. Справжній вибух у головах вболівальників відбувся вже ближче до завершення протистояння, коли Малиновський забив третій гол. Після цього стадіон замовк, а гравці "Фейєнорда" почали злитися та нервуватися. Все йшло за планом Юрія Вернидуба аж до останньої компенсованої хвилини. Однак потужний тиск господарів поля, а також трохи удачі дозволили голландцям забити четвертий вирішальний м’яч та поставити крапку у цьому божевільному протистоянні.

Відзначимо, що "Зоря" зробила майже неможливе. Луганці за півтайму відіграли три голи й довели, що є сильною європейською командою, але їм не вистачило зовсім трошки, щоб скласти компанію "Динамо", "Металісту" та "Дніпру" у груповому етапі.

"Фейєноорд": Мулдер, Уілкшір, Матейсен, Конголо, ван Беек, Класі, Иммерс, де Вільена, Басачікоглу, ті Вреде, Схакен.

"Зоря": Шевченко, Ігнятьєвіч, Білий, Пилявський, Чайковський, Каменюка, Сегбефія, Малиновський, Караваєв, Хомченовський, Будківський

"Фейєнорд" - "Зоря" - 4:3

Голи: 1:0 - те Вреде (17), 2:0 - Схакен (26), 3:0 - Білий (автогол), 4:3 - Ману (90+2) 3:1 - Малиновський (55), 3:2 - Білий (71), 3:3 - Малиновський (79)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41085 | Додав: adminA | Теги: Фейєнорд - Зоря - 3:1