Чт, 25-04-2024, 19:50

18:49
Євро-2015. Швейцарія (U21) - Україна (U21) - 1:2. ВІДЕО

Сьогоднішній матч дня як своєрідний розігрів до останньої битви з Францією. І команда Сергія Ковальця не підвела, реабілітувавшись за поразку вдома з хорватами.

У нинішньому двобої команда Сергія Ковальця зійшлася з лідерами нашої групи - поки що тіньовим, позаяк усіх випереджають хорвати, але й матчів вони зіграли більше. На фоні подвигів дорослої збірної ми очікували підтримки української марки нашою молоддю.

Після львівської поразки з Хорватією ми самі собі ускладнили життя - друге фіаско з фаворитами групи змусило би наздоганяти суперників у героїчному темпі, а це завжди складно. До слова Хорватія та Швейцарія здобули однакові виїзні перемоги - по 0:2, відтак очки поділили. Команда Ковальця зберегла таку виїзну тенденцію і таки взяла сьогодні максимум, хоча в кінці зустрічі суперники добряче притиснули. Та все ж перемога українців виявилась доволі солідною і не випадковою, а по грі.

Турнірна таблиця у нашій групі відбору на Чемпіонат Європи серед молодіжних команд, що пройде у Чехії, має такий вигляд: Хорватія - 12 балів (5 ігор), Швейцарія - 9 (5), Україна - 6 (за 3 тури), Латвія - 6 (4),  Ліхтенштейн - 0 (5).

Найцікавіші перипетії звітного матчу

Першими могли забивати господарі, та з ударом Нассіма Бен-Халіфа Денчук справився, а на добивання, на щастя, не встигли його партнери. Тоді як наші хлопці уже на 8-ій хвилині реалізували перший же шанс. Руслан Бабенко продерся зліва, видав ідеально під удар Калитвинцеву, і Владислав майже з 11-метрвоої позначки надіслав круглого за адресатом.

Згодом українці змарнували ще кілька дивовижних моментів, але на цьому не зупинилась, а Руслан Бабенко з допомогою рикошету дальнім ударом перекинув воротаря Швейцарії! Є два голи за кожні 8 хвилин старту зустріч - початок покладено!

Натиск швейцарської команди хлопці Ковальця стримували решту часу першої половини досить впевнено і рішуче. На старті другої Міхаель Фрай міг забивати головою, та на його удар метрів з 6-ти у Денчука знайшлись свої контраргументи.

74-та хвилина була чи не найбільш загрозливою після перерви - на цей період припали два сейви наших гравців: спершу воротар "Металіста" Артур Денчук витягнув снаряд з-під поперечини, а згодом Руслан Костевич головою виніс із лінії воріт після удару головою швейцарця.

За 4 хвилини до кінця зустрічі Леонардо Бертоне один гол відквитав дальнім красивим ударом. Згодом швейцарці вчинили фінальний штурм, але ми відбились без особливої паніки.

Швейцарія - Україна - 1:2 (0:2)

Голи: Бертоне, 84 - Калитвинцев, 8, Бабенко, 16

Попередження: Відмер, 49, Брахімі, 62 - Буяльський, 62, Малишев, 70, Костевич, 75

Швейцарія (U21): Мвого, Аєті, Декарлі, Відмер, Мартіньйоні, Буфф, Євтіч (Табаковіч, 83), Брахімі (Бертоне, 68), Фройлер, Бен-Халіфа, Міхаель Фрай (к)

Україна (U21): Денчук, Ордець, (к), Рижук, Калитвинцев (Болбат, 87), Бабенко, Насонов, Буяльський (Малиновський, 74), Малишев, Костевич, Будковський, Мемешев.

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4968 | Додав: adminA | Теги: Євро-2015. Швейцарія (U21) - Україн