Ср, 24-04-2024, 21:57

22:39
"Евертон" - "Динамо" - 2:1

Ліверпульський "Евертон" на рідному стадіоні у напруженому матчі переграв київське "Динамо".

Для киян черговий поєдинок у Лізі Європи розпочинався за звичним сценарієм. Дощова погода, швидкий гол та не надто переконлива гра у підсумку.

Глядачі побачили гол вже на 14 хвилині. Гусєв красиво після подачі з кутового переправив кулю у сітку. "Динамо" ще деякий час грало на рівних із "Евертоном", але згодом господарі почали перехоплювати ініціативу. Ще до перерви "іриски" зрівняли рахунок, що значно підняло настрій вболівальникам на стадіоні та сприяло підвищенню бойового духу англійської команди.

У другому таймі "Евертон" відчув, що "Динамо" частково невпевнене у собі, та пішов у наступ. Варто відзначити активні дії Лукаку,  який брав участь у кожній атаці англійців, віддавши гольовий пас та реалізувавши пенальті на 82 хвилині. Завершальна частина протистояння була дуже напружена. Господарі поля намагалися збільшити свою перевагу, натомість кияни зосередилися на грі у захисті, щоб не змарнувати хоча б мінімальної поразки.

Загалом "Евертон" створив більше небезпечних моментів та більше заслужив на перемогу, але важливо те, що "Динамо" забило гол на виїзді. Тепер киянам залишається проаналізувати свої помилки та грамотно зіграти у Києві, щоб пробитися у наступний раунд Ліги Європи.

"Евертон": Ховард, Ягелка, Коулмен, Гарбатт, Алькарас, Міральяс, Маккарті, Баррі, Барклі, Лукаку, Нейсміт.

"Динамо": Шовковський, Сільва, Антунеш, Драговіч, Віда, Велозу, Сидорчук, Гусєв, Буяльський, Ярмоленко, Мбокані.

"Евертон" - "Динамо"  2:1

Голи: 1:1 - Нейсміт (38), 2:1 - Лукаку (82 пен) 0:1 - Гусєв (14)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4996 | Додав: adminA | Теги: Евертон - Динамо - 2:1

"Фулхем" зменшить зарплату Шону Райту-Філіпсу
Павлов у "Ворсклі" ще на п'ять років
В УЄФА так і не отримали якихось доказів корупції проти України від Марангоса
Ліга Європи: "Спартак Златибор" - "Дніпро"
Тренер "Копенгагена" хоче зіграти з "Шахтарем" у плей-офф Ліги Чемпіонів
"Сампдорія" націлилась придбати Каналеса
"Ньюкасл" витратить 10 мільйонів фунтів на нових гравців
Букмекери впевненні, що "Шахтар" переможе "Брагу"
Кубкова кампанія розпочинається: відбулося жеребкування попередніх етапів розіграшу "Датагруп-Кубку України" сезону-2010/11
Рікарду Карвальо офіційно став гравцем "Реала"